Новини

День кар'єри ЄС в Чернігові

  четвер, 04 травня 2017 42

27 квітня 2017 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відбувся День Кар’єри ЄС. Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС ЧНТУ у співпраці з відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ при підтримці Представництва ЄС в Україні.

Учасниками зустрічі стало переважно студентство Чернігова. Завдяки цьому заходу чернігівська молодь мала змогу більше дізнатися  про шляхи свого майбутнього професійного зростання та кар’єрні перспективи, які відкриваються перед молодими спеціалістами.

З вітальним словом до присутніх звернулася Вікторія Давидова, Радник з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, яка наголосила на важливості проведення Днів Кар’єри ЄС, під час якого молодь має можливість отримати знання, що безпосередньо знадобляться у професійній діяльності.

В рамках «Дня кар’єри ЄС» було проведено дискусійний клуб «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?», під час якого ректор Чернігівського національного технологічного університету, доктор економічних наук, професор Шкарлет Сергій Миколайович висловив подяку Представництву ЄС в Україні та Вікторії Давидовій за підтримку та зазначив, що треба долати рамки та комплекс меншовартості, оскільки від кожного з нас залежить чи є місце молоді в Європейському просторі та у світовому співтоваристві загалом.

 

Альона Ревко, керівник Інформаційного центру ЄС ЧНТУ, зробила акцент на тому, що в українського студента є багато можливостей для отримання професійної освіти в кращих європейських ВНЗ. Проте для здійснення цілі потрібно докласти й трохи зусиль. На завершення пані Ревко висловила сподівання, що отримавши якісну європейську освіту, більшість українців будуть прагнути повернутися назад, аби працювати саме в Україні на благо своєї Батьківщини.

 

Упродовж Дня кар’єри ЄС молодь мала змогу поспілкуватися з працедавцями, довідатись про наявні вакансії та можливості кар’єрного зростання. На заході були представлені: Чернігівський міський центр зайнятості, Громадська організація «Всеукраїнська асоціація компаній з міжнародного працевлаштування», Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області, INTERNATIONAL FILM COMPANY ANANDA FILMS, Приватне акціонерне товариство Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня», ТОВ «Чернігівські інсталяційні системи», PET Technologies, Перша міжнародна рекрутингова компанія ІСТ-ВЕСТ, Astound Commerce, ТОВ “Софт Індастрі Альянс” та багато інших.

 

Усі учасники заходу мали змогу пройти тренінги для розвитку навиків, важливих для професіонального зростання. Одним серед таких став практикум з популярного нині тренду по створенню відеорезюме.

День кар’єри ЄС викликав неабиякий інтерес серед молоді м. Чернігова, посприяв формуванню активної громадської позиції та навичок у сфері кар’єрного зростання, а також ознайомив молодь з тими можливостями працевлаштування, які уже доступні для них.

Інші новини
  21.04.2017 72
25 квітня 2017 р. на базі Тернопільського національного економічного університету з ініціативи Інформаційного центру ЄС ТНЕУ й за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні відбувся День кар’єри ЄС. Захід організовано за підтримки ректора вищого навчального закладу, доктора економічних наук, професора Андрія Крисоватого й у співпраці з Центром працевлаштування та зв’язків з випускниками ТНЕУ.
  03.04.2017 66
Упродовж 29-30 березня 2017 року в м. Львів на базі Інформаційного центру ЄС при ЛНУ ім. Івана Франка відбувалася щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні.
  27.03.2017 108
Економіка і географія – не єдине, що об’єднує Європу. Старий світ виніс зі своєї кривавої історії двох світових війн один, на перший погляд, дуже простий, проте важливий урок – Європа зможе жити благополучно лише в мирі та злагоді між усіма державами, що її формують. І хто б міг подумати, що передвісником цього миру стане … футбол.
© 2015—2020 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.