Ярмарок вакансій та День кар'єри ЄС в Чернівцях

  вівторок, 16 травня 2017 41

16 травня 2017 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні пройшов 5-й студентський «Ярмарок вакансій». Організаторами заходу виступили Інформаційний центр ЄС ЧНУ та Університетський центр кар’єри при профспілковій організації студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

«Ярмарок вакансій» тривав з 10:00 до 16:30 год. Розпочався захід із прес-конференції організаторів, керівництва університету, представників органів місцевого самоврядування та компаній.

На відкритті заходу були присутні: Мельничук С. В., ректор Чернівецького національного університету, професор, доктор фізико-математичних наук; Марусик Т. В., проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу, професор, доктор історичних наук;  Кожолянко Л. М., заступник директора Чернівецького обласного центру занятості; Зушман М. Б., керівник Інформаційного центру Європейського Союзу ЧНУ, директор Наукової бібліотеки ЧНУ, доцент кафедри української літератури ЧНУ ім. Ю. Федьковича; Кіндзерський В.В., голова профспілкового комітету студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича; Левкун О. Я., директор Університетського центру кар’єри; представники бізнесу та підприємств міста, студентська молодь; медіа міста та області.

Загальна кількість партнерів, що взяли участь у заході - 41. Серед них представники Чернівецьких обласного та міського центрів зайнятості, які окреслили бажаючим ситуацію на ринку праці в регіоні та надали консультації по працевлаштуванню. На «Ярмарку вакансій» були представлені комерційні компанії зі сфери обслуговування, торгівлі, ІТ-сфери, банківської сфери, які пропонували студентам стажування, тимчасове та постійне працевлаштування.

Слід зазначити, що найбільшу зацікавленість у студентів та відвідувачів заходу викликав європейський вимір «Ярмарку вакансій», який був представлений освітньою програмою ЄС Еразмус +, Асоціацією випускників-підприємців ЧНУ ім. Ю. Федьковича «BUKEANA», культурно-освітнім центром «Gedankendah».

Велика кількість молодих людей взяли участь у тренінгах, організованих ІЦ. Зокрема тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +» мав інформаційно-консультативний характер. Тренер старалася подати аудиторії слухачів, інформаію про переваги їхньої участі у студентській програмі ЕRASMUS+ та з тими питаннями, якими вони можуть зіштовхнутись. Ну і звісно щодо характеру самої програми.  Студенти зрозуміли, що все в їхніх руках, адже практично кожного місяця відкриваються нові конкурси на отримання стипендії ERASMUS+ і, зокрема, у віділлі міжнародних з'вязків ЧНУ ім. Ю. Федьковича можна отримати консультаію з будь яких запитань щодо участі у прогамах мобільності для студентів та викладачів.

 

Захоплюючим та креативним став для відвідувачів тренінг «StartUp: від ідеї до власного бізнесу. Основні проблеми стартаперів регіону». Спочатку студенти дізнались, що таке StartUp, як серед тисячі ідей вибрати успішну та як правильно і поетапно її реалізувати. Потім за допомогою інтерактивної гри «Стартап-ідея «студентів для студентів», розбившись на команди, учасники змагались за приз глядацьких симпатій.

«Ярмарок вакансій» викликав неабиякий інтерес серед молоді м. Чернівці, сприяв формуванню активної громадської позиції та навичок у сфера кар’єрного зростання.

За додатковою інформацією звертайтеся до Інформаційного центру ЄС в м.  Чернівці по телефону 095 5655535  або пишіть на e-mail eui@chnu.edu.ua.

«Ярмарок вакансій» у м. Чернівці є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС ЧНУ ім. Ю. Федьковича та профспілковою організацією студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича, в рамках інформаційного проекту “ЄС: вибір молодого покоління України”, який є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”.


Інші новини

© 2015—2020 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.