День кар’єри ЄС в Ужгороді

  четвер, 18 травня 2017 28

18 травня в Ужгороді пройшов День кар’єри ЄС від Представництва ЄС в Україні.

На «Дні кар’єри ЄС» компанії мали змогу знайти спеціалістів, а молодь – записатися на стажування або пройти співбесіду у цих компаніях. У заході взяли участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній та проектів.

Усі учасники також мали змогу безкоштовно пройти тренінги для розвитку навиків, важливих для професіонального зростання:

  • «Як отримати стипендію на навчання за міжнародними програмами?» - Свеженцева Оксана Іванівна, начальник міжнародного відділу ДВНЗ «УжНУ»;
  • «Перша співбесіда у міжнародній фірмі: як успішно подолати бар’єри?» - Карпенюк Людмила Вікторівна, HR-менеджер LTD «WOOD PALETTEN EXPRESS SERVICE». 

Огляд події буде опублікований пізніше. 

За додатковою інформацією звертайся до Інформаційного центру ЄС в Ужгород по телефону 380990212484 або пишіть на e-mail: viktoria.bondarenko@uzhnu.edu.ua 

«День кар’єри ЄС» в Ужгороді є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС в Ужгороді, в рамках інформаційного проекту “ЄС: вибір молодого покоління України”, який є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”.


Інші новини

© 2015—2020 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.