Новини

Представництво ЄС визначило найкращих знавців Європи

  понеділок, 12 червня 2017 139

Сьогодні у приміщенні Представництва ЄС в Україні пройшло нагородження переможців вікторини на тему Європи та Європейського Союзу Euroquiz. Перемогу здобули Вікторія Абакумова з Харкова (у складному рівні) та Євген Васильченко з Добропілля (у простому рівні), які набрали найбільшу кількість балів протягом 5 раундів вікторини.

Всього у вікторині взяло участь понад 13,5 тисяч чоловік з усіх областей України. Вікторина проходила в онлайн-режимі на сайті euroquiz.org.ua у 5 етапів з лютого по травень 2017 року. Це вже третя щорічна вікторина на визначення найкращих знавців Європи, яку проводить Представництво ЄС в Україні. На церемонії вручення були гості з Вільнюсу, Києва, Львова, Тернополя, Черкас, Дніпро та Запоріжжя.

Переможців привітав голова Представництва Єс в Україні Хюг Мінгареллі. Звертаючись до учасників вікторини, він зазначив: «Ми сподіваємося, що це стане тільки початком вашого європейського майбутнього. Тепер ви матимете можливість подорожувати без віз, брати участь в європейських програмах, вчитися в Європі, знаходити і відвідувати друзів в ЄС».

Переможці отримали Грамоти та сувеніри від Представництва ЄС в Україні, а найкращі 100 учасників у кожній з категорій – були відзначені Сертифіками про успішне проходження Євровікторини та цінними призами.

Окрім цього, в рамках церемонії було нагороджено переможців конкурсу відео на тему енергоефективності, який також був організований Представництвом ЄС в Україні. Серед аматорських відео переможцями стала Вікторія Солодка та Андрій Рогозін із сюжетом про енергозбереження в Україні, а серед профі – Сергій Савченко з роликом, який закликає економити тепло. Вікторія Солодка та Андрій Рогозін отримали в якості подарунка квитки на Atlas Weekend, а Дмитро Разумков – абонемент на Одеський міжнародний кінофестиваль.

//www.youtube.com/watch?v=RNPzGKihMBk
//www.youtube.com/watch?v=Y4yUp1ICnXQ

Переможця привітала Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС. «Цього року у нас була надзвичайно складна тема – енергозбреження. Тому іще цікавіше було дивитися на результати. Ми побачили дуже цікаві ідеї та роздуми, за які вдячні учасникам», - сказала Давидова.

У церемонії також узяли участь Юргіс Вілчінскас, Керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні, Микола Мовчан, Заступник Міністра з питань Європейської інтеграції, Міністерство молоді та спорту України, та інші гості. 

Інші новини
  08.06.2017 99
7 червня 2017 року у Конгрес-центрі Сумського державного університету пройшов інформаційний захід «День кар'єри ЄС», спрямований на ознайомлення молоді зі шляхами професійного зростання, освітніми та кар’єрними можливостями для молоді в європейському просторі.
  25.05.2017 24
24 травня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар'єри. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у Маріуполі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація "Відкрите суспільство"».
  18.05.2017 32
18 травня в Ужгороді пройшов День кар’єри ЄС від Представництва ЄС в Україні.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.