Новини

День кар’єри ЄС у Миколаєві

  субота, 30 вересня 2017 63

29 вересня 2017 року у в кампусі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся «День кар’єри ЄС». Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС м. Миколаїв за підтримки Представництва ЄС в Україні.Захід відвідали 469 учасників.

Основною метою Дня Кар’єри ЄС було налагодження діалогу між роботодавцями та молоддю, яка шукає місце роботи.

Відкрив захід та привітав усіх гостей та присутніх ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко. У своєму виступі він зазначив, що сьогодення вимагає від молоді не тільки бути готовими до змін, а й уміти швидко реагувати на них. Було зачитано письмове привітання від Анатолія Кінаха, президента Української спілки промисловців і підприємців. Привітав молодь та побажав не боятися викликів долі Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Учасники Дня кар’єри ЄС у Миколаєві ознайомилися з презентаціями компаній галузей інформаційних технологій, енергозбереження, представники великих європейських компаній, будівництва, торгівлі та харчових технологій, які зацікавлені у поповненні свого штату молодими фахівцями. Всі охочі змогли поспілкуватися з їх менеджерами 35 фірм та організацій, дізнатися про наявні вакансії, мали можливість записатися на стажування чи одразу ж пройти співбесіду, а також отримати пропозиції від працедавців м. Миколаєва, які шукають працівників відповідних спеціальностей.

Продовжилось свято від Інформаційного центру ЄС дискусійним клубом на тему «Чи є місце молоді України у європейському просторі?», де виступили виконавчий директор Української асоціації «Центрів підтримки бізнесу» Артем Ващиленко, президент Миколаївської регіональної торгово-промислової палати Ігор Катвалюк, заступник начальника Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олександр Рябенко, менеджер проектів комунальної установи «Агенція розвитку Миколаєва» Євгенія Дулько і начальник відділу Миколаївського обласного центру зайнятості Наталія Русанова. В ході дискусії зробили декілька висновків: що сьогодні молоді необхідно дати освіту європейського рівня, але нам потрібно, щоб вони використовували знання, технології, досвід в своїй країні; а також що навчання має бути безперервним, як для саморозвитку, так і для конкурентоспроможності.

Крім того, учасники мали змогу взяти участь у тренінгах та дізнатися більше про підготовку фахівців нової генерації з урахуванням Європейських стандартів, ознайомитися з освітніми можливостями в країнах ЄС, програмою ERASMUS +  та інструментами залучення молоді до волонтерства у різних сферах.

«День кар’єри ЄС» у Миколаєві є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС у Миколаєві, в рамках інформаційного проекту “ЄС: вибір молодого покоління України”, який є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”.

Інші новини
  12.06.2017 139
Сьогодні у приміщенні Представництва ЄС в Україні пройшло нагородження переможців вікторини на тему Європи та Європейського Союзу Euroquiz. Перемогу здобули Вікторія Абакумова з Харкова (у складному рівні) та Євген Васильченко з Добропілля (у простому рівні), які набрали найбільшу кількість балів протягом 5 раундів вікторини.
  08.06.2017 99
7 червня 2017 року у Конгрес-центрі Сумського державного університету пройшов інформаційний захід «День кар'єри ЄС», спрямований на ознайомлення молоді зі шляхами професійного зростання, освітніми та кар’єрними можливостями для молоді в європейському просторі.
  25.05.2017 24
24 травня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар'єри. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у Маріуполі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація "Відкрите суспільство"».
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.