Новини

День кар'єри ЄС у Львові

  четвер, 05 жовтня 2017 95

5 жовтня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся «День кар’єри ЄС». Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС м. Львова у співпраці з відділом сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЛНУ ім. І. Франка, та за підтримки Представництва ЄС в Україні.

Упродовж дня молодь та студенти восьми навчальних закладів Львова мали нагоду взяти участь у дискусіях щодо проблем ринку праці, відвідати тренінги для підвищення свого професійного рівня і безпосередньо від роботодавців почути про вакансії у провідних українських та європейських компаніях, адже ідея проведення «Дня кар’єри ЄС» - це ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі.

Під час урочистого відкриття «Дня кар’єри ЄС» Ректор Університету, професор Володимир Мельник зазначив, що проведення такого заходу є надзвичайно важливим, адже він відбувається у відповідь на «запит часу» і сприяє ознайомленню студентської молоді із тенденціями ринку праці.

Заступник міського голови Львова Андрій Москаленко акцентував увагу на тому, що сучасні знання, які надають у Львівському університеті, є надзвичайно важливими для міста та розвитку держави в цілому. Також до вітальних слів долучилися перший проректор Університету Василь Височанський, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька, Ірина Сновидович, керівник відділу сприяння працевлаштуванню студентів та випускників і Галина Процик, координатор ІЦ.

По завершенні урочистого відкриття відбулося засідання Дискусійного клубу «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?» В ході діалогу провідні експерти від освіти, міжнародного бізнесу, місцевої влади, неурядових організацій, підприємці, громадські активісти і студенти обговорили можливість професійної інтеграції нашої держави у європейський простір.

Ключовим аспектом «Дня кар’єри ЄС» був Ярмарок міжнародної кар’єри, участь у якому взяли понад 30 українських і європейських компаній. Роботодавці упродовж дня представляли свої компанії усім учасникам заходу, спілкувалися зі студентами та викладачами, інформували про можливості працевлаштування та переглядали резюме претендентів на вакантні посади. Також провідні компанії презентували програми стажувань та практик, як один із найкращих способів здобуття досвіду роботи.

Під час проведення «Дня кар’єри ЄС» проходили цікаві навчальні тренінги на такі теми: «Кар’єрні можливості та турбота про майбутнє молоді у європейській компанії»,  «Стипендіальна програма німецької економіки для України», «Освітні проекти ЄС Еразмус+ для молоді: Навчання в Європі – це реально»,  «StartUp – від ідеї до власного бізнесу». Учасникам були цікава тематика таких тренінгів, адже вона мала  європейське спрямування.

Потрібно зазначити, що молодь активно долучилася до організації «Дня кар’єри ЄС», зокрема захід відбувся за підтримки Студентської ради Львова, ГО «Молода дипломатія»,  ENACTUS LNU, AISEC, AEGEE – Lviv, European Young Parlament, STUDLAVA – студентська платформа та інші.

В організації заходу дуже допомагали волонтери, їх було майже 50 – це переважно студенти львівських навчальних закладів, які активно поширювали інформацію про «День кар’єри ЄС» допомагали учасникам під час реєстрації, презентацій. Волонтери були одягнуті у футболки та кепки з символікою Європейського союзу.

Завершальним та найцікавішим етапом «Дня кар’єри ЄС» став розіграш подарунків серед учасників. Основною умовою було поширення інформації про «День кар’єри ЄС», офіційна реєстрація та безпосередня участь. Серед подарунків були: брендована продукція від Представництва Європейського союзу, подарунки від роботодавців та учасників. 

Усі учасники були задоволені проведеним заходом та висловлювали пропозиції та побажання, щоб такі заходи як «День кар’єри ЄС» проводилися що року. 

Інші новини
  30.09.2017 63
29 вересня 2017 року у в кампусі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся «День кар’єри ЄС». Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС м. Миколаїв за підтримки Представництва ЄС в Україні.Захід відвідали 469 учасників.
  12.06.2017 139
Сьогодні у приміщенні Представництва ЄС в Україні пройшло нагородження переможців вікторини на тему Європи та Європейського Союзу Euroquiz. Перемогу здобули Вікторія Абакумова з Харкова (у складному рівні) та Євген Васильченко з Добропілля (у простому рівні), які набрали найбільшу кількість балів протягом 5 раундів вікторини.
  08.06.2017 99
7 червня 2017 року у Конгрес-центрі Сумського державного університету пройшов інформаційний захід «День кар'єри ЄС», спрямований на ознайомлення молоді зі шляхами професійного зростання, освітніми та кар’єрними можливостями для молоді в європейському просторі.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.