Новини

День кар’єри ЄС у Луцьку

  п'ятниця, 06 жовтня 2017 87

6 жовтня 2017 р. в приміщенні бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся День кар’єри ЄС у м. Луцьк. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у м. Острозі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація “Відкрите суспільство”».

Під час відкриття заходу були присутні проректор з роботи з молоддю та євроінтеграції СНУ імені Лесі Українки Анна Данильчук, керівник ІЦ ЄС в м. Луцьк Катерина Деделюк, начальник відділу організації профорієнтаційної роботи Волинського обласного центру зайнятості Наталія Балакіна.

В заході взяли участь 30 партнерів, з них – 15 комерційних компаній, 9 неурядових організацій, 2 центри зайнятості, 2 центри кар’єри (м. Луцьк, м. Київ), 2 представники ВНЗ (міжнародний відділ, громадська оргіназація від ЛНТУ), представники програм і проектів ЄС (Еразмус +, Креативна Європа).

Було проведено три тренінги: Резюме по-європейськи: Europass та мотиваційний лис; Перша співбесіда, Співбесіда на роботу твоєї мрії: DOS & DONTS; Робота за кордоном: як не потрапити у халепу (типові схеми торгівлі людьми, шахрайства тощо). Слухачам було цікаво дізнатися та отримати практичні цінні знання з важливих для них питань. Особлива увага і зацікавленість слухачів було пов’язана із практичними порадами щодо розробки, представлення якісного CV і мотиваційного листа. Слухачам, також, розповіли про основні інформаційні ресурси, які допоможуть їм у пошуку та виборі програм навчання, стажування в ЄС. 

Проект був покликаний підвищити мотивацію молоді регіону до розширення їхніх компетенцій та особистого професійного розвитку з огляду на потреби роботодавців та критерії відбору працівників. У ході спілкування роботодавці ознайомили учасників з принципами та цінностями їхніх компаній.  Формат проекту створив платформу для діалогу та прямого контакту молоді регіону з представниками комерційних компаній, громадських організацій.

Багато учасників прийшли «підготовлені» та мали можливість надати  свої резюме, які будуть збережені у бази даних окремих компаній. Крім цього, роботодавці аналізували зміст, структуру  резюме та давали поради щодо його удосконалення. Роботодавці підготували спеціальні бланки анкет для молоді про посади, які їх цікавлять; професійні якості; очікування потенційних працівників  від роботодавця; контактну інформацію. Фахівці Волинського та Луцького міського центрів зайнятості мали можливість тісніше поспілкуватися із багатьма роботодавцями та запросили на захід безробітних, що знаходяться на їхньому обліку.

Одним із найбільш цікавих для відвідувачів учасників заходу були гості з Чеської Республіки, які прибули для участі в Дні кар’єри. Для молоді були презентовані цікаві можливості, які вони пропонують для потенційних працівників, умови роботи та її оплата. Компанія пропонуємо стажування з перспективами працевлаштування на постійній основі. 

//www.youtube.com/watch?v=r5oc705b3P0

«День кар’єри ЄС» у м. Луцьк є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС у Луцьку, в рамках інформаційного проекту “ЄС: вибір молодого покоління України”, який є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”.

Інші новини
  05.10.2017 95
5 жовтня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся «День кар’єри ЄС». Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС м. Львова у співпраці з відділом сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЛНУ ім. І. Франка, та за підтримки Представництва ЄС в Україні.
  30.09.2017 63
29 вересня 2017 року у в кампусі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся «День кар’єри ЄС». Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС м. Миколаїв за підтримки Представництва ЄС в Україні.Захід відвідали 469 учасників.
  12.06.2017 139
Сьогодні у приміщенні Представництва ЄС в Україні пройшло нагородження переможців вікторини на тему Європи та Європейського Союзу Euroquiz. Перемогу здобули Вікторія Абакумова з Харкова (у складному рівні) та Євген Васильченко з Добропілля (у простому рівні), які набрали найбільшу кількість балів протягом 5 раундів вікторини.
© 2015—2020 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.