Новини

Конкурс найкращих проектів євроклубів

  четвер, 18 січня 2018 294

Прийшов час обрати найкреативніші Євроклуби України. Представництво ЄС в Україні оголошує другий всеукраїнський конкурс Євроклубів.

Щоб виграти – достатньо запропонувати найцікавішу ідею для короткострокового проекту, який ваш Євроклуб планує організувати з березня по червень 2018 року.

10 Євроклубів, які запропонують найкращі ідеї проектів, отримають підтримку для втілення ідеї свого проекту в життя. Переможці будуть нагороджені спеціальними сертифікатами від Представництва ЄС та запрошені на Гала Форум у вересні 2018 року.

Загальна тема цьогорічного конкурсу - «Як рух України до ЄС змінює нашу країну?».

Проекти можуть відповідати на одне або декілька з наступних питань:

  • Як рух України до ЄС змінює Ваше місто?
  • Які сліди залишила Європа в історії твого населеного пункту?
  • Яке значення мають європейські цінності в житті твого міста?
  • Яким чином підвищити в твоєму місті рівень толерантності, поваги до оточуючих, дотримання законів тощо?

Можливі ідеї проектів

  • Громадські акції у різних містах (одночасно або послідовно) за участю кількох Євроклубів: флешмоби, публічні кампанії з поширення інформації, волонтерські заходи, екологічні заходи на рівні школи чи дому тощо.
  • Віртуальний поїзд дружби – обмін досвідом між різними Євроклубами: проведення он-лайн тренінгів, скайп-зустрічей, інтелектуальних ігор, конкурсів тощо за участю кількох Євроклубів.
  • Проведення культурних заходів (фотовиставок, музичних конкурсів,  кінопоказів тощо) в різних містах з участю різних Євроклубів.

Євроклуби вільні запропонувати інші ідеї або теми проектів.

Євроклуб може подати необмежену кількість заявок, проте відібрано буде не більше одного проекту від одного клубу.

Конкурс вітає мережування, тому перевага надаватиметься ідеям проектів, до виконання яких залучено не менше 3 Євроклубів, а також співпраця з іншими мережами ЄС, наприклад Інформаційними центрами ЄС, випускниками Програми Еразмус тощо.

Переможці отримають консультаційну, інформаційну та організаційну підтримку проектам, а також фінансування у розмірі до 1000 грн. Усі переможці будуть запрошені на святковий форум мереж ЄС, що відбудеться у вересні.

Щоб взяти участь у конкурсі заповніть онлайн-заявку за адресою http://euroquiz.org.ua/euroclubs/proj-contest

Дедлайн подачі ідей – 23 лютого. Результати будуть оголошені 15 березня. Усі проекти мають бути реалізовані до 23 червня.

Поспішайте поборотися за звання найкреативнішого Євроклубу України.

Інші новини
  12.01.2018 697
12 січня розпочинається четверта щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи від Представництва ЄС в Україні. Перевірте свої знання про Європу та змагайтесь за сувеніри від Представництва Європейського Союзу в Україні: флешки, футболки, кепки та багато іншого.
  11.01.2018 263
З 10 січня 2018 року відкривається прийом відеоробіт для участі у четвертому щорічному Конкурсі відео від Представництва ЄС. Найкращі відеоролики зможуть отримати призи у розмірі до 12 тис. грн.
  11.10.2017 63
10 жовтня 2017 року в Національному університеті «Острозька академія» відбувся День кар’єри ЄС. Захід організовано Інформаційним центром ЄС у м. Острозі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Громадської організації «Фундація “Відкрите суспільство”».
© 2015—2020 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.