Новини

Отримай подарунки за активність на сайті!

  понеділок, 05 березня 2018 281

Представництво ЄС тримає у фокусі активність та досягнення учасників мереж ЄС. Нещодавно ми відзначили найактивніших користувачів розділу Євромереж спеціальними призами. Тепер і ти можеш поповнити їх ряди!

Вже у вересні Прежставництво ЄС в Україні знову нагородить найактивніших членів Євромереж. Поширюй інформацію про свою мережу через Платформу співпраці Євромереж, здобувай нових прихильників і як бонус отримай спеціальний набір сувенірів.

 

Зробити це дуже просто! Використовуй можливості, які надає Платформа співпраці Євромереж, а саме:

 

  • Додавай новини про діяльність мережі у спеціальному розділі сайту;
  • Розміщуй на сайті блоги на тему діяльності твоєї мережі;
  • Знімай і розміщуй влоги про ваші події чи навіть свої власні думки щодо ЄС;
  • Спілкуйся з однодумцями на сторінці Платформи співпраці;
  • і, звісно ж, не забувай проходити нові етапи Євровікторини :)

Вже у вересні відбудеться підбиття підсумків. Найактивніші отримають пам’ятні сувеніри від Представництва ЄС в Україні і будуть запрошені до участі у фінальній конференції для найактивніших членів Євромереж.

 

Не зволікай, ти маєш усі шанси опинитися серед найкращих!

Інші новини
  18.01.2018 294
Прийшов час обрати найкреативніші Євроклуби України. Представництво ЄС в Україні оголошує другий всеукраїнський конкурс Євроклубів.
  12.01.2018 697
12 січня розпочинається четверта щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи від Представництва ЄС в Україні. Перевірте свої знання про Європу та змагайтесь за сувеніри від Представництва Європейського Союзу в Україні: флешки, футболки, кепки та багато іншого.
  11.01.2018 263
З 10 січня 2018 року відкривається прийом відеоробіт для участі у четвертому щорічному Конкурсі відео від Представництва ЄС. Найкращі відеоролики зможуть отримати призи у розмірі до 12 тис. грн.
© 2015—2020 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.