Новини

День кар’єри ЄС у місті Дніпро

  четвер, 26 квітня 2018 61

25 квітня 2018 року відбувся День кар’єри ЄС у місті Дніпро. «День кар’єри ЄС» у м. Дніпро проводився Інформаційним центром ЄС у м. Дніпро, в рамках проекту “Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні”, який фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”.

Метою «Днів кар’єри ЄС» є знайомство дніпровської молоді зі шляхами професійного зростання, освітніми та кар'єрними можливостями в європейському просторі. Вони проводяться в рамках проекту «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні» під кураторством ГО «Фундація “Відкрите суспільство”» і вже були реалізовані в Маріуполі, Ужгороді, Чернівцях та Чернігові. У Дніпрі подію організовували Інформаційний центр ЄС при ДНУ (координатор – доц. Марія Міхейченко) за підтримки відділу по роботі з міжнародними організаціями та іноземними партнерами та факультету суспільних наук і міжнародних відносин.

Захід тривав із 10.00 до 15.00. До заходу долучилися 304 учасники: студентська молодь міста Дніпро, викладачі ВУЗів, представники ЗМІ, громадськість, представники євромереж (представники Team Europe, EU Study Days, European Youth Community), молодіжні платформи, громадські об’єднання (молодіжна платформа «Освіторіум», молодіжний проект «Кузня української інтелегенції»). Загальна кількість партнерів склала - 43. Серед них – промислові підприємства (важка і легка промисловість – металургійні та хімічні заводи, гірничовидобувна промисловість, виробники одягу, продуктів харчування), підприємства ІТ-сфери, будівнича галузь, представники торгівельної сфери (торгівля товарами широкого вжитку), аналітичні та інформаційні агенції, установи освітньої галузі, що надають різноманітні освітні послуги, зокрема з вивчення іноземних мов, представники сфери туризму, представники, що здійснюють науково- виробничу діяльність, інжинірингові кампанії, представники обласного центру зайнятості та ін.

Дніпровські студенти виявили чималу зацікавленість потенційними роботодавцями. Понад 300 випускників активно спілкувалися з представниками компаній і молодіжних організацій, залишали резюме, записувалися на співбесіди й стажування, брали участь у дискусії та безкоштовних майстер-класах із розвитку важливих професійних навичок. Зокрема, для студентської молоді компанії-учасники підготували панельну дискусію «Україна: нові можливості для професійного розвитку сучасної молоді» та три тренінгові програми: «Безкоштовні європейські освітні можливості для молоді», «Основи проектного менеджменту», «Стартапи: що потрібно для успіху: погляд Noosphere Engineering School». А представники європейських компаній розповіли про можливості безкоштовного навчання в ЄС для підвищення свого професійного рівня. Також учасники змогли прийняти участь у таких тренінгах:

  1. Тренінг «Безкоштовні європейські можливості для молоді»
  2. Тренінг «Основи проектного менеджменту»
  3. Тренінг «Стартапи, що потрібно для успіху: погляд Noosphere engineering»

Під час тренінгів студентська молодь набула нових знань та навичок, зокрема із написання та підготовки бізнес-проектів за європейськими стандартами, дізналися про нові освітні можливості за кордоном за участі фондів ЄС, дізналися про нові можливості стартапів в сфері ІТ-технологій та інноваційні проекти.
Приблизно 20-30 осіб студентської молоді визначилися із співбесідами до кампаній, що були присутніми на заході.

Серед цікавих моментів – велика резонансність події, прагнення роботодавців навіть з інших регіонів залучитися до участі у заході. Серед задач регіону – розширення та поглиблення співробітництва в межах євромереж.

 

Усі компанії-гості заходу залишилися задоволеними високим рівнем його проведення, особливо тим непідробним інтересом, виявленим до них студентами ДНУ. Представники Дніпропетровського обласного центру зайнятості навіть запропонували в подальшому організовувати схожі заходи у формі презентацій для студентів різних спеціальностей нашого ЗВО.

Інші новини
  25.04.2018 42
24 квітня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар'єри ЄС, організований Представництвом Європейського Союзу в Україні, Інформаційним центром ЄС у Маріуполі та ГО «Фундація "Відкрите суспільство"» за сприяння відділу з організації практик та працевлаштування випускників МДУ.
  18.04.2018 76
17 квітня 2018 р., Інформаційний центр Європейського Союзу провів «День Кар’єри ЄС» у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.
  14.04.2018 532
Представництво ЄС в Україні визначило переможців онлайн-вікторини Euroquiz на тему Європи та ЄС. Переможцем у «складній» категорії став Нікіта Востріков з Миколаєва, у «простій» - Ян Удовіченко з міста Долинська Кіровоградської області.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.