Привітайте ЄС з Днем народження!

п'ятниця, 27 квітня 2018
Любите Європу? Відстоюєте європейські цінності? Вважаєте, що Україна має рухатися в ЄС? Поділіться своїми думками про Європу і зніміть відеопривітання Європейському Союзу до дня Європи. Найкращі відео побачать 40 тисяч підписників офіційних каналів Представництва ЄС в Україні.

Для зйомки відеопривітання не потрібно спеціального обладнання - ви можете використати навіть свій мобільний телефон.

Відеопривітання може відповідати на такі запитання:

  • Що таке Європа для вас?
  • Що ви хотіли б побажати Євросоюзу?
  • За що Україна може бути вдячна ЄС?
  • Чому Україні потрібно рухатися в Європу?
  • Будь-які інші:)

Ваші відеопривітання будуть розміщені на сайті euroquiz.org.ua  

Залийте привітання на YouTube та надсилайте посилання на відеоролик на адресу ask@euroquiz.org.ua  до 10 травня 2018 року.

З найкращих відео буде змонтовано фінальний відеоролик, який буде розміщено на сайті  та у соціальних мережах проекту Представництва ЄС в Україні. Відео, надіслані пізніше, не потраплять у фінальний відеоролик.

Автори 5 перших та 5 найкращих відеопривітань отримають Подяки та сувеніри від Представництва ЄС в Україні.

Розкажіть Україні за що ви любите Європу!

←  Попередня
26.04.2018
25 квітня 2018 року відбувся День кар’єри ЄС у місті Дніпро. «День кар’єри ЄС» у м. Дніпро проводився Інформаційним центром ЄС у м. Дніпро, в рамках проекту “Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні”, який фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”.
Наступна  →
16.05.2018
15 травня 2018 року на базі Прикарпатського національного університету у м. Івано-Франківськ відбувся «День кар’єри ЄС», організований Інформаційним центром Європейського Союзу, який діє при закладі вищої освіти, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.