Новини

Привітайте ЄС з Днем народження!

  п'ятниця, 27 квітня 2018 469

Любите Європу? Відстоюєте європейські цінності? Вважаєте, що Україна має рухатися в ЄС? Поділіться своїми думками про Європу і зніміть відеопривітання Європейському Союзу до дня Європи. Найкращі відео побачать 40 тисяч підписників офіційних каналів Представництва ЄС в Україні.

Для зйомки відеопривітання не потрібно спеціального обладнання - ви можете використати навіть свій мобільний телефон.

Відеопривітання може відповідати на такі запитання:

  • Що таке Європа для вас?
  • Що ви хотіли б побажати Євросоюзу?
  • За що Україна може бути вдячна ЄС?
  • Чому Україні потрібно рухатися в Європу?
  • Будь-які інші:)

Ваші відеопривітання будуть розміщені на сайті euroquiz.org.ua  

Залийте привітання на YouTube та надсилайте посилання на відеоролик на адресу ask@euroquiz.org.ua  до 10 травня 2018 року.

З найкращих відео буде змонтовано фінальний відеоролик, який буде розміщено на сайті  та у соціальних мережах проекту Представництва ЄС в Україні. Відео, надіслані пізніше, не потраплять у фінальний відеоролик.

Автори 5 перших та 5 найкращих відеопривітань отримають Подяки та сувеніри від Представництва ЄС в Україні.

Розкажіть Україні за що ви любите Європу!

Інші новини
  26.04.2018 61
25 квітня 2018 року відбувся День кар’єри ЄС у місті Дніпро. «День кар’єри ЄС» у м. Дніпро проводився Інформаційним центром ЄС у м. Дніпро, в рамках проекту “Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні”, який фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”.
  25.04.2018 42
24 квітня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар'єри ЄС, організований Представництвом Європейського Союзу в Україні, Інформаційним центром ЄС у Маріуполі та ГО «Фундація "Відкрите суспільство"» за сприяння відділу з організації практик та працевлаштування випускників МДУ.
  18.04.2018 76
17 квітня 2018 р., Інформаційний центр Європейського Союзу провів «День Кар’єри ЄС» у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.