"День кар'єри ЄС" відбувся в Івано-Франківську

  середа, 16 травня 2018 21

15 травня 2018 року на базі Прикарпатського національного університету у м. Івано-Франківськ відбувся «День кар’єри ЄС», організований Інформаційним центром Європейського Союзу, який діє при закладі вищої освіти, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

 

Готуй сани з літа. А місце майбутнього працевлаштування – ще у стінах вишу. Так, як це роблять студенти Прикарпатського національного університету. Вони зустрілися із місцевими роботодавцями, ознайомилися з вакансіями. А дехто навіть заповнив резюме. Усе це – у «День кар’єри ЄС», організований Інформаційним центром Європейського Союзу. Такий інформаційно-роз”яснювальний захід у ПНУ провели вперше. З нагоди Днів Європи в Україні.

Такі знання стануть у нагоді не лише випускникам, відзначають студенти. Більшість із них ще на початкових курсах шукають можливість застосування теорії на практиці. І часто, зізнаються, на заваді стає недосвідченість.

Аби добитися успіху у професії, не обов’язково закінчувати престижні виші. Головне – бажання працювати за фахом. У цьому переконаний місцевий банкір Юрій Друк. Саме за таким принципом він обирає для себе працівників.

З цим погоджується і Леся Дністрянська. Директор консалтингової агенції. запевняє, досвід роботи – не признак якості. Адже на своєму підприємстві вона сама навчає молодих працівників. Відходячи від стереотипів і орієнтуючись на європейські стандарти.

Студентки-філологи Марія та Ольга на «День кар’єри» прийшли, аби розвідати ситуацію на ринку праці. А пішли із приємним «бонусом».

//www.youtube.com/watch?v=jX2XZzjdvHM

Представництво Європейського Союзу в Україні проводить проект другий рік поспіль. «Дні кар’єри» цього року охопили вищі навчальні заклади 15 українських міст. Прикарпатський національний університет виграв можливість долучитися до європейської програми. Шляхом конкурсного відбору.

«День кар’єри ЄС» у м.  Івано-Франківськ є заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС у м.  Івано-Франківськ, в рамках проекту "Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні”, який фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією "Фундація "Відкрите суспільство”. Більше про проект на сайті http://euroquiz.org.ua


Інші новини

© 2015—2020 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.