Новини

День кар’єри ЄС в Сумах зібрав понад 200 чоловік

  середа, 16 травня 2018 104

16 травня у конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся День кар’єри ЄС, унікальний захід від Представництва ЄС в Україні, який зібрав близько 20 компаній-роботодавців та понад 200 відвідувачів.

На відкритті дня кар’єри виступили почесні гості: Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, та Бенедикт Херрманн, Перший секретар, експерт з питань політики децентралізації, секторної реформи Представництва ЄС в Україні.

"Щоб стати успішним в Європі та в Україні, важливо бути ініціативним, мотивованим та мати бажання розвиватися, - зазначила у вступному слові Вікторія Давидова – приємно бачити тут молодь Сум, яка це розуміє і прагне покращувати свої професійні компетенції". "Щоб стати успішним в Європі чи в Україні, важливо бути ініціативним, мотивованим та мати бажання розвиватися, - зазначила Вікторія Давидова, – більш конкурентноспроможною буде та молодь, яка це розуміє і прагне постійно покращувати свої професійні та особистісні компетенції".


Усі учасники мали можливість отримати консультації, пройти тренінги з розвитку та співбесіди з менеджерами по роботі з персоналом українських та міжнародних компаній. Також в рамках Дня кар’єри ЄС відбулась панельна дискусія «Практика та/або робота в (інституціях) ЄС: міфи та реальність», а для наймолодших відвідувачів – брейн-ринг для школярів на євротематику.

Учасники мали змогу відвідати практикуми «Як отримати стипендію на навчання за програмами Еразмус+», «Волонтерство як крок до кар’єри», «Безпечне працевлаштування за кордоном: пакуємо валізу - убезпечуємо себе від потрапляння в ситуацію торгівлі людьми».

Від роботодавців були присутні представники ОВ "АВІС УКР АГРО" ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ" КОНЦЕРН "НІКМАС" АО "ОЩАДБАНК" ТОВ "MindK" ПАТ КБ "ПриватБанк" "МІСЬКВОДОКАНАЛ" Представництво "PriceWaterHouseCoopers" та багато інших.

День Кар’єри ЄС проводився Інформаційним центром ЄС у м. Суми, в рамках проекту «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні», який фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією «Фундація «Відкрите суспільство». 

//www.youtube.com/watch?v=tLFyE-2Ab8E
Інші новини
  16.05.2018 22
15 травня 2018 року на базі Прикарпатського національного університету у м. Івано-Франківськ відбувся «День кар’єри ЄС», організований Інформаційним центром Європейського Союзу, який діє при закладі вищої освіти, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
  27.04.2018 469
Любите Європу? Відстоюєте європейські цінності? Вважаєте, що Україна має рухатися в ЄС? Поділіться своїми думками про Європу і зніміть відеопривітання Європейському Союзу до дня Європи. Найкращі відео побачать 40 тисяч підписників офіційних каналів Представництва ЄС в Україні.
  26.04.2018 61
25 квітня 2018 року відбувся День кар’єри ЄС у місті Дніпро. «День кар’єри ЄС» у м. Дніпро проводився Інформаційним центром ЄС у м. Дніпро, в рамках проекту “Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні”, який фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.