Новини

"День кар’єри ЄС" у Херсоні

  четвер, 17 травня 2018 46

17 травня у Херсонському державному університеті в рамках святкування Днів Європи в Україні відбувся «День кар’єри ЄС». Захід організовано та проведено Інформаційним центром Європейського Союзу при ХДУ за підтримки представництва ЄС в Україні.

Відкрила захід проректор з міжнародних зв’язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксана Лаврикова. Вона привітала гостей та учасників й побажала миру і процвітання у європейській Україні.

Також до привітань долучилися проректор з наукової роботи Сергій Омельчук та голова Вченої ради університету Володимир Олексенко. Виступаючі побажали молоді знайти правильний вектор подальшої професійної діяльності, вручили грамоти факультетам університету та студентам за участь у міжнародних проектах, програмах подвійного дипломування та академічної мобільності.

Зі словами вітання виступила начальник відділу міжнародних зв’язків, координатор Інформаційного центру ЄС при ХДУ Анастасія Кулик. Вона побажала цікавої, плідної роботи, позитивних вражень і надбання корисних навичок про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості у європейському вимірі.

Під час заходу в холі головного корпусу вишу було презентовано провідні українські та європейські компанії, ГО, органи державної влади, міжнародні проекти, програми стажування, куди кожен охочий мігзаписатися на стажування або пройти співбесіду.Молодь активно спілкувалася з представниками та працівниками компаній, цікавлячись можливостями подальшого працевлаштування або навчання, стажування за кордоном. Більш того, важливе значення для студентів ХДУ мали тренінги зі складання резюме, публічної презентації та інших навичок, які потребують роботодавці.

У ході заходу молодь мала змогу долучитися до дискусії з командою «Team Europe» на тему «Самопрезентація та особиста капіталізація за рахунок соціальної комунікації», спікери: Артур Мадатян, експерт з питань регіонального розвитку, член пулу експертів програми U-LEAD, співголова спілки вірмен України в Херсонській області, експерт Team Europe; Наталiя Матковська – експерт з питань соціальних комунiкацiй та iнжинiрингу, голова ГО «Регіональний центр сталого розвитку», експерт Team Europe.

Також для студентів вишу відбулися тренінги «Виграшне резюме. 1:0 на Вашу користь (європейські стандарти, Tom Hunt)», тренер: Людмила Абсава, Голова правління ГО «Глобальний погляд», доцент, проектний менеджер, яка ознайомила з найпоширенішими помилками при складанні резюме та дала поради студентам щодо успішної його підготовки.

На тренінгу «Виробниче стажування у Німеччині, або чого очікує від українських студентів європейський ринок праці», тренер: Андрій Гончарук, координатор Стипендіальної програми німецької економіки, Торгово-промислова палата України ознайомив з даною програмою, показав досвід реалізації, закцентував увагу на навичках, які цінуються зараз та будуть цінуватися у майбутньому, на недоліках у професійній підготовці/skill gap, human capital index;  ефективному управлінні часом/дизайн-мислення; ринку праці, тренди, навички для виживання; в цілому про роботу закордоном, що треба знати та на що треба зважати.

Крім того, у межах Дня кар’єри ЕС відбулася онлайн-дискусія «Як отримати стипендію на навчання за програмами Еразмус+. Кроки подачі успішної заявки» від Катерини Жданової, менеджера з індивідуальних можливостей Еразмус+, яка презентувала програму, зокрема з академічної мобільності (міжнародна кредитна мобільність для студентів, викладачів та адміністративного персоналу ЗВО Erasmus+ ICM та спільні магістерські програми Erasmus Mundus Joint Master Degrees). Катерина розповіла про умови участі, критерії відбору до програм.

«День кар’єри ЄС» має на меті сприяти швидкому професійному розвитку молоді задля формування європейських цінностей та стандартів життя і подальшого вступу нашої держави до європейського співтовариства.

 

//www.youtube.com/watch?v=wYoSl4erNfQ

 

Інші новини
  16.05.2018 104
16 травня у конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся День кар’єри ЄС, унікальний захід від Представництва ЄС в Україні, який зібрав близько 20 компаній-роботодавців та понад 200 відвідувачів.
  16.05.2018 22
15 травня 2018 року на базі Прикарпатського національного університету у м. Івано-Франківськ відбувся «День кар’єри ЄС», організований Інформаційним центром Європейського Союзу, який діє при закладі вищої освіти, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
  27.04.2018 469
Любите Європу? Відстоюєте європейські цінності? Вважаєте, що Україна має рухатися в ЄС? Поділіться своїми думками про Європу і зніміть відеопривітання Європейському Союзу до дня Європи. Найкращі відео побачать 40 тисяч підписників офіційних каналів Представництва ЄС в Україні.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.