Новини

В Хмельницькому відбувся «День Кар’єри ЄС»

  п'ятниця, 18 травня 2018 28

18 травня у у Хмельницькому університеті управління та права відбувся «День Кар’єри ЄС», організований Інформаційним центром Європейського Союзу «День кар’єри ЄС».

Бажання знайти роботу та, зрештою, працювати виявили більш ніж дві сотні студентів та учнів навчальних закладів міста. 

А от шукали свого майбутнього працівника більше двадцяти різних організацій та державних установ.  Серед них і Група компаній «VITAGRO».  Компанія є багатовекторна, тому спектр  вакансій, який представляє, чималий.

Організатори кажуть, такий захід стане в нагоді і студентам, і самим роботодавцям.

Крім того, учні та студенти навчальних закладів міста мали змогу не тільки ознайомитися з ринком професій, а й записатися на стажування та тренінги, які допоможуть і знайти роботу, і не помилитися  із  вибором роботодавця.

Серед тренінгів варто відзначити: презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+, за європейськими програмами обміну, «Резюме по-європейськи: europass та мотиваційний лист», «Перша робота: що треба знати найманому працівнику?» і т.д. Всі ці тренінги і семінари покликані були допомогти і знайти роботу, і не помилитися із вибором роботодавця.

 

//www.youtube.com/watch?v=Uu2avUFMHEk
Інші новини
  17.05.2018 46
17 травня у Херсонському державному університеті в рамках святкування Днів Європи в Україні відбувся «День кар’єри ЄС». Захід організовано та проведено Інформаційним центром Європейського Союзу при ХДУ за підтримки представництва ЄС в Україні.
  16.05.2018 104
16 травня у конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся День кар’єри ЄС, унікальний захід від Представництва ЄС в Україні, який зібрав близько 20 компаній-роботодавців та понад 200 відвідувачів.
  16.05.2018 22
15 травня 2018 року на базі Прикарпатського національного університету у м. Івано-Франківськ відбувся «День кар’єри ЄС», організований Інформаційним центром Європейського Союзу, який діє при закладі вищої освіти, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.