У Чернівцях відбувся «День кар’єри ЄС. Робота для молоді»

  четвер, 27 вересня 2018 16

27 вересня 2018 року в межах інформаційного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України» у приміщенні наукової бібліотеки Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича (вул. Лесі Українки, 23) відбувся захід: «День кар’єри ЄС. Робота для молоді», організований Управлінням молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації (Департаментом освіти і науки облдержадміністрації), спільно з представництвом Європейського Союзу та Інформаційним центром ЄС.

Центр маркетингу та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ЧТЕІ КНТЕУ спільно з відповідальними від випускових кафедр, кураторами груп та зацікавленими студентами усіх спеціальностей інституту прийняли активну участь у заході. Студентам сподобалась креативна форма проведення, можливість ознайомитись з запропонованими вакансіями. Дякуємо організаторам за різноманітні форми проведення заходу, а саме: майстер-клас: «Сучасні методи пошуку роботи для молоді» - від Чернівецької обласної служби зайнятості; тренінги: «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +» та «Робота і навчання у ЄС: як не потрапити у халепу?»; ярмарок вакансій від роботодавців та ін.

«Наша молодь є мобільна, оперативна і здатна до змін. День кар’єри ЄС свідчить про те, що беручи в ньому участь, молодь демонструє свою готовність до дорослого життя. Тому такі заходи European Union in Ukraine є вкрай необхідними» - Кобєлєва Марія Сергіївна, Чернівецький обласний центр зайнятості.


Інші новини

© 2015—2020 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.