Новини

«День Кар’єри ЄС» у Харкові

  п'ятниця, 28 вересня 2018 58

28 вересня за ініціативою Представництва ЄС на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця було проведено «День Кар’єри ЄС».

На початку заходу було оголошено привітальне слово Голови Харківської обласної державної адміністрації – Юлії Світличної. В привітанні було відзначено особливість співпраці з Європейським союзом, прискорення інтеграційних процесів в країні, перехід до реалізації основних завдань України сьогодні задля забезпечення європейських цінностей та впровадження партнерських відносин з країнами ЄС. А також зазначено, що проект протягом року крокував різними містами України і приємно, що саме в Харківському регіоні на базі інформаційного центру Єропейського Союзу в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувається фінальний етап проекту за участі Посла, Голови Представництва ЄС в Україні Пана Хюґа Мінґареллі.

Відкрили «Дні Кар’єри ЄС»:

  • Хюґ Мінґареллі, Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні;
  • Володимир Пономаренко, Ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки, член-кореспондент НАПН України;
  • Володимир Міненко, директор Харківського обласного центру зайнятості;
  • Антон Кравченко, директор Бізнес Сервіс Центру ПАТ «САН ІнБев Україна.

У рамках виставки можливостей, яку передбачено програмою «Дня Кар’єри», представники бізнесу, підприємств, організацій, міжнародних інституцій, програм та фондів змогли презентувати відкриті вакансії для працевлаштування молоді в європейських компаніях, програми продовження навчання та стажування за кордоном, а також курси вивчення європейських мов.

Усі учасники безкоштовно долучились до заходів щодо розвитку навичок, важливих для професійного та кар’єрного зростання:

1. Виставка-презентація кар’єрних можливостей.

2. Панельна дискусія «Україна: її можливості для професійного росту української молоді».

Хедлайнерами заходу виступили:

  • Хюґ Мінґареллі – Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні;
  • Володимир Пономаренко –  Ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки, член-кореспондент НАПН України;
  • Наталія Яковлева – представник Team Europe;
  • Валерій Кандалов – представник Асоціації Приватних Роботодавців;
  • Євген Храмцов – менеджер освітніх програм Ерам Systems Україна.
  • Модератором заходу виступив Ігор Попов, керівник напрямку трудових ресурсів АТ КБ «ПриватБанк».

3. Презентація з елементами тренінгу «Як отримати грант на навчання, викладання чи обмін за програмою ERASMUS+?». Тренер: Дарія Кравченко та Анастасія Хміль, учасниці програми ERASMUS+.

4. Тренінг «Управління кар’єрою: як “знайти” себе у світі бізнесу». Тренер: Ірина Ільєнко, HR-директор ЕКСІ.

5. Тренінг «Релевантна інформація для прийняття управлінських рішень». Тренер: Сивов Євген, аналітик консолідованої звітності NOWY STYL GROUP.

В межах заходу «Дні Кар’єри ЄС» компанії змогли поспілкуватись зі студентством, знайти спеціалістів, а студентська молодь записалась на стажування або співбесіду в цих компаніях. У заході приймали участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських і міжнародних компаній та проектів.

«День Кар’єри ЄС», метою якого є сприяння швидкому професійному розвитку молоді задля формування європейських цінностей та стандартів життя і подальшого вступу нашої держави до європейського співтовариства, повністю виправдав очікування студентства ХНЕУ ім. С. Кузнеця та ЗВО м. Харкова.

Інші новини
  27.09.2018 17
27 вересня 2018 року в межах інформаційного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України» у приміщенні наукової бібліотеки Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича (вул. Лесі Українки, 23) відбувся захід: «День кар’єри ЄС. Робота для молоді», організований Управлінням молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації (Департаментом освіти і науки облдержадміністрації), спільно з представництвом Європейського Союзу та Інформаційним центром ЄС.
  26.09.2018 30
Мотиваційні промови, безпосереднє спілкування із представниками українського та іноземного бізнесу, тренінги та лекції, інформація про вакантні посади у провідних компаніях та освітні програми – це та багато іншого стало частиною «Дня кар’єри ЄС», який відбувся 26 вересня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
  24.09.2018 104
3 - 4 жовтня у Premier Hotel Rus (Київ, вул. Госпітальна 4) пройде Перший Форум мереж Європейського Союзу в Україні. В програмі - виступи відомих політиків, нагородження переможців конкурсу відео та Євроквізу, презентації та дискусії.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.