«День кар’єри ЄС» в Ужгороді – десятки нових можливостей

  п'ятниця, 28 вересня 2018 45

Ефективні тренінги, цікаві презентації, невимушене спілкування з місцевими роботодавцями та представниками європейських міжнародних компаній і проектів – ось як пройшов «День кар’єри ЄС» 28 вересня у головному корпусі УжНУ в м. Ужгород.

Захід, що проводиться Інформаційним центром ЄС в УжНУ  у рамках проекту «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні», знайшов чимало охочих студентів різних факультетів прийняти в ньому участь. Це і не дивно, адже проект дає можливість записатись на стажування, або ж пройти  співбесіду і знайти свою першу роботу в Україні чи за її межами.

На офіційному відкритті проекту виступив проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король. «Цей захід організовано для того, щоб студенти розуміли: університет сьогодні – це не тільки місце, де читають лекції та проводять практичні заняття. Це місце, де вас вчать бути успішними і місце, за допомогою якого ви зможете в майбутньому працевлаштуватися. Студенти шукають краще робоче місце, а роботодавці шукають кращих працівників, і це саме той проект, на якому ви зможете знайти один одного. Ми запросили найпопулярніших, найперспективніших роботодавців, з якими ви можете поспілкуватися, розпитати, які умови вони вам можуть запропонувати. Сьогодні проходять тренінги, які є безкоштовними. Я бажаю всім учасникам сьогоднішнього заходу плідного й корисного дня!», - мовив звертаючись до студентів І.Король.

Долучився до вітань і заступник голови міської ради Олександр Білак: «Радий, що між роботодавцями і університетом існує тенденція тісної співпраці, до якої долучилась і міська рада. Ми започаткували разом з УжНУ стажування в Ужгородській міській раді «Перший кар’єрний крок». Бажаю всім роботодавцях та студенткам багато ініціатив та успіху!».

У заході взяли участь і представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області, які інформували молодь про право кожного на безкоштовні юридичні консультації, роз’яснення, а законодавчо визначених категорій громадян – на захист інтересів у судах за рахунок держави та реалізацію проекту «Я маю право!».

А безкоштовні тренінги, які запропонували пройти студентам УжНУ були дуже доцільними, адже на них навчали правильно комунікувати з майбутніми роботодавцями, створювати власні проекти, моделювати бізнесові активності, а також як убезпечити себе підчас працевлаштування.

 


Інші новини

© 2015—2020 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.