Новини

«День кар’єри ЄС» в Ужгороді – десятки нових можливостей

  п'ятниця, 28 вересня 2018 47

Ефективні тренінги, цікаві презентації, невимушене спілкування з місцевими роботодавцями та представниками європейських міжнародних компаній і проектів – ось як пройшов «День кар’єри ЄС» 28 вересня у головному корпусі УжНУ в м. Ужгород.

Захід, що проводиться Інформаційним центром ЄС в УжНУ  у рамках проекту «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні», знайшов чимало охочих студентів різних факультетів прийняти в ньому участь. Це і не дивно, адже проект дає можливість записатись на стажування, або ж пройти  співбесіду і знайти свою першу роботу в Україні чи за її межами.

На офіційному відкритті проекту виступив проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король. «Цей захід організовано для того, щоб студенти розуміли: університет сьогодні – це не тільки місце, де читають лекції та проводять практичні заняття. Це місце, де вас вчать бути успішними і місце, за допомогою якого ви зможете в майбутньому працевлаштуватися. Студенти шукають краще робоче місце, а роботодавці шукають кращих працівників, і це саме той проект, на якому ви зможете знайти один одного. Ми запросили найпопулярніших, найперспективніших роботодавців, з якими ви можете поспілкуватися, розпитати, які умови вони вам можуть запропонувати. Сьогодні проходять тренінги, які є безкоштовними. Я бажаю всім учасникам сьогоднішнього заходу плідного й корисного дня!», - мовив звертаючись до студентів І.Король.

Долучився до вітань і заступник голови міської ради Олександр Білак: «Радий, що між роботодавцями і університетом існує тенденція тісної співпраці, до якої долучилась і міська рада. Ми започаткували разом з УжНУ стажування в Ужгородській міській раді «Перший кар’єрний крок». Бажаю всім роботодавцях та студенткам багато ініціатив та успіху!».

У заході взяли участь і представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області, які інформували молодь про право кожного на безкоштовні юридичні консультації, роз’яснення, а законодавчо визначених категорій громадян – на захист інтересів у судах за рахунок держави та реалізацію проекту «Я маю право!».

А безкоштовні тренінги, які запропонували пройти студентам УжНУ були дуже доцільними, адже на них навчали правильно комунікувати з майбутніми роботодавцями, створювати власні проекти, моделювати бізнесові активності, а також як убезпечити себе підчас працевлаштування.

 

Інші новини
  28.09.2018 58
28 вересня за ініціативою Представництва ЄС на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця було проведено «День Кар’єри ЄС».
  27.09.2018 17
27 вересня 2018 року в межах інформаційного проекту «ЄС: вибір молодого покоління України» у приміщенні наукової бібліотеки Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича (вул. Лесі Українки, 23) відбувся захід: «День кар’єри ЄС. Робота для молоді», організований Управлінням молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації (Департаментом освіти і науки облдержадміністрації), спільно з представництвом Європейського Союзу та Інформаційним центром ЄС.
  26.09.2018 30
Мотиваційні промови, безпосереднє спілкування із представниками українського та іноземного бізнесу, тренінги та лекції, інформація про вакантні посади у провідних компаніях та освітні програми – це та багато іншого стало частиною «Дня кар’єри ЄС», який відбувся 26 вересня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.