Новини

Молодь України та ЄС: горизонт можливостей

  середа, 12 грудня 2018 354

Хочете дізнатися більше про Європейський Союз, знайти однодумців та відкрити нові можливості? Проект «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні», який запускається Представництвом ЄС в Україні, надасть чудову можливість перевірити свої знання про Європейський Союз, втілити у життя нові ідеї, знайти друзів та партнерів.

Обирайте найцікавіше для себе:

  • З грудня 2018 року приєднуйтеся до оновленої платформи спілкування та взаємодії Мережі ЄС https://euroquiz.org.ua/network-eu. Сайт Euroquiz.org.ua, на якому зібрано останні новини та блоги європейських експертів та активістів, дозволить вам бути проінформованими щодо розвитку євроінтеграційних процесів в Україні. До мереж ЄС належать євроклуби України, випускники EU Study Days та програми Еразмус, Інформаційні центри ЄС, експерти Team Europe, учасники European Union Visitors Programme, Молоді європейські посли, Асоціація випускників Коледжу Європи.
  • З грудня 2018 року по червень 2019 року на сайті euroquiz.org.ua триватиме онлайн-вікторина про ЄС. Цього року Євровікторина буде розбита на тематичні блоки: культура, історія, соціальне життя та географія ЄС, відносин між Україною та ЄС. Дізнайтеся, які грані ЄС Ви знаєте найкраще, та вигравайте призи та сувеніри!
  • Протягом лютого – вересня 2019 року відбудуться 15 Днів кар’єри ЄС в різних куточках України. Вони допоможуть вам набути нових знань і навичок, дізнатися про попит роботодавців,  виклики для молодих фахівців, познайомитися та обмінятися досвідом з представниками прогресивних вітчизняних та європейських компаній.
  • До 1 лютого 2019 року євроклуби України мають можливість взяти участь у Конкурсі проектів. 20 євроклубів, які запропонують найкращі ідеї проектів, - отримають консультаційну, фінансову та організаційну підтримку для втілення свого проекту. Переможці будуть нагороджені спеціальними сертифікатами від Представництва ЄС та запрошені на Форум мереж ЄС у вересні 2019 року.

Долучайтеся! Грайте! Перемагайте!

За додатковою інформацією звертайтеся по телефону (063) 786 45 94 чи пишіть на e-mail ask@euroquiz.org.ua.

Довідкова інформація: Проект «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні» є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавцем проекту виступає ГО «Фундація «Відкрите суспільство».

Інші новини
  04.10.2018 126
Представництво ЄС в Україні провело Перший Форум мереж ЄС у Києві. Під час Форуму відбулася Церемонія нагородження переможців Конкурсу відео та Євровікторини 2018 року. Перед учасниками виступили відомі політики та експерти з євроінтеграції; представники проєвропейських мереж з різних міст з усієї України мали нагоду обговорити спільні плани та проекти на майбутній рік.
  01.10.2018 87
1 жовтня 2018 року в стінах Чернігівського національного технологічного університету відбувся День Кар’єри ЄС. Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС ЧНТУ у співпраці з відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ при підтримці Представництва ЄС в Україні.
  28.09.2018 47
Ефективні тренінги, цікаві презентації, невимушене спілкування з місцевими роботодавцями та представниками європейських міжнародних компаній і проектів – ось як пройшов «День кар’єри ЄС» 28 вересня у головному корпусі УжНУ в м. Ужгород.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.