Новини

Представництво ЄС в Україні сприяє розвитку місцевих бібліотек для дітей та юнацтва

  четвер, 07 лютого 2019 166

7 лютого 2019 року в м. Житомирі відбувався тренінг від Представництва ЄС в Україні для керівників та методистів бібліотек центрального та західного регіону України. Тренінг проходив в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва України».

Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, Хюґ МІНҐАРЕЛЛІ, під час свого виступу наголосив: «Маю нагоду висловити Вам найщиріші вітання. За останні п’ять років Україна провела уже складні реформи, вам вдалося повернути країну до демократії. Тому Європейський Союз і ми всі європейці повинні бути більш ефективними щодо надання допомоги Україні, ми повинні підвищувати якість нашої допомоги. Сьогодні українці хочуть більше знати про стандарти та принципи ЄС в різних сферах, в тому числі і в сфері культури, до якої належать бібліотеки. Завдяки нашому новому проекту бібліотеки стануть тим центром, що інформуватиме молоде покоління про ЄС, його політику та інституції».

Вікторія ДАВИДОВА, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, зазначила: «Європейський Союз надає інформаційну підтримку українським бібліотекам протягом останніх кількох років. Ми розпочали проект «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей а юнацтва України», тому що ми бачимо бібліотеки як місцеві культурні центри, які є сучасними та привабливими. З огляду на це, бібліотеки повинні мати доступ до найбільш повної інформації про Європейський Союз, його інституції, його досягнення, можливість спілкуватися та співпрацювати один з одним».

Учасники тренінгу отримали актуальну інформацію про ЄС, відносини між ЄС та Україною, ознайомилися з можливостями співпраці за програмами, що фінансуються ЄС, дізналися про відкриту онлайн платформу для мереж, змогли налагодити контакти та обговорити ідеї спільних проектів.

Інші новини
  12.12.2018 354
Хочете дізнатися більше про Європейський Союз, знайти однодумців та відкрити нові можливості? Проект «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні», який запускається Представництвом ЄС в Україні, надасть чудову можливість перевірити свої знання про Європейський Союз, втілити у життя нові ідеї, знайти друзів та партнерів.
  04.10.2018 126
Представництво ЄС в Україні провело Перший Форум мереж ЄС у Києві. Під час Форуму відбулася Церемонія нагородження переможців Конкурсу відео та Євровікторини 2018 року. Перед учасниками виступили відомі політики та експерти з євроінтеграції; представники проєвропейських мереж з різних міст з усієї України мали нагоду обговорити спільні плани та проекти на майбутній рік.
  01.10.2018 87
1 жовтня 2018 року в стінах Чернігівського національного технологічного університету відбувся День Кар’єри ЄС. Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС ЧНТУ у співпраці з відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ при підтримці Представництва ЄС в Україні.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.