Дні кар’єри ЄС 2019: знайди нові можливості цього року!

  четвер, 21 лютого 2019 353

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державної служби та активних громадян взяти участь у Днях кар’єри ЄС 2019.

Велика кількість пропозицій про роботу, стажування, безкоштовні тренінги а також зустрічі з представниками європейських та великих українських компаній - це лише деякі бонуси, які чекають на учасників під час Днів кар’єри ЄС з 27 лютого по 27 вересня.
Дні кар’єри ЄС - це можливість поспілкуватися з потенційним роботодавцем та ознайомитися із світовими трендами у сфері праці. Фахівці, які щоденно займаються набором кадрів, розповідатимуть про те, як відповісти на складні питання під час співбесіди, на що рекрутери звертають увагу,  які компетенції в даний час найактуальніші на ринку праці. Також можна дізнатися про обов’язки на обраній посаді та організаційну культуру компанії.

Участь у заході безкоштовна.

Інформація про дати проведення Днів Кар’єри ЄС 2019, список компаній-учасників за регіонами можна переглянути тут (постійно оновлюється).

 

Довідкова інформація: «День кар’єри ЄС» проводиться в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні», що є ініціативою Представництва Європейського Союзу та виконується Громадською організацією «Фундація «Відкрите суспільство». Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.


Інші новини

© 2015—2020 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.