Новини

«День кар’єри ЄС» в Миколаєві запустив серію заходів для студентів від Представництва ЄС в Україні

  середа, 27 лютого 2019 120

27 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбувся перший в 2019 році «День кар’єри ЄС».

"День кар'єри ЄС"в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні» це одноденний захід покликаний познайомити студентів з регіональними та міжнародними компаніями-роботодавцями.

«Я дуже радий, що у нашому навчальному закладі відбувається «День кар’єри ЄС» від Представництва Європейського Союзу в Україні і буду щасливий, коли цей захід допоможе студентам знайти роботу, а роботодавцям – цінних працівників. Я хочу, щоб освіта ЧНУ пішла на користь нашій державі» - зазначив Леонід Клименко ректор ЧНУ імені Петра Могили.

В "Дні кар'єри ЄС" взяли участь близько 40 підприємств та організацій, що свідчить про зацікавленість кадровим потенціалом випускників ЧНУ імені Петра Могили. Протягом дня учасники перевірили рівень своїх знань про ЄС, взявши участь у Євровікторині. Студенти поспілкувалися з потенційними роботодавцями та представниками організацій на Ярмарку вакансій, відвідали Панельну дискусію "Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз?" та взяли участь у тренінгах «Презентація можливостей для молоді за програми Еразмус+», «StartUp: від ідеї до власного бізнесу», «Співбесіда на роботу твоєї мрії». Різноплановість та насиченість заходів дозволила залучити близько 600 осіб - учасників.

 

«Дні кар’єри ЄС» в ЧНУ імені Петра Могили стають традиційними завдяки плідній співпраці Представництва Європейського Союзу в Україні та університетського Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню. Такі заходи – чудова нагода познайомитися з ринком праці, зрозуміти його особливості, також це можливість обрати своє майбутнє місце роботи, поспілкувавшись з представниками підприємств та компаній регіону, країни та світу.

 

Довідкова інформація: День кар’єри є ініціативою Представництва Європейського Союзу та виконується Громадською організацією «Фундація «Відкрите суспільство». Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

Інші новини
  21.02.2019 360
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державної служби та активних громадян взяти участь у Днях кар’єри ЄС 2019.
  07.02.2019 166
7 лютого 2019 року в м. Житомирі відбувався тренінг від Представництва ЄС в Україні для керівників та методистів бібліотек центрального та західного регіону України. Тренінг проходив в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва України».
  12.12.2018 354
Хочете дізнатися більше про Європейський Союз, знайти однодумців та відкрити нові можливості? Проект «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні», який запускається Представництвом ЄС в Україні, надасть чудову можливість перевірити свої знання про Європейський Союз, втілити у життя нові ідеї, знайти друзів та партнерів.
© 2015—2021 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.