Організуйте Євровікторину у школі та отримайте подарунки в клас!

понеділок, 08 квітня 2019
Конкурс для керівників євроклубів та вчителів загальноосвітніх шкіл повертається! З 8 по 18 квітня 2019 року проведіть конкурс на проходження Євровікторини (euroquiz.org.ua) та отримайте спеціальні призи від Представництва ЄС в Україні в клас.

Конкурс з проведення євровікторини може проходити в форматах:

  • Онлайн-змагання між учнями з визначенням переможців за кількістю набраних балів;

  • Спеціального уроку-конкурсу у комп’ютерному класі;

  • Будь-якому іншому форматі, який передбачає реєстрацію та участь учнів шкіл в euroquiz.org.ua.

 

Умови конкурсу: з 8 по 18 квітня 2019 року потрібно провести тематичне заняття, в результаті якого не менше 20 учнів зареєструється на сайті euroquiz.org.ua та нададуть відповіді на питання принаймні одного тематичного напрямку Євровікторини. Під час реєстрації, учасники обов'язково мають вказати керівників євроклубів/вчителів, які рекомендували взяти участь у євровікторині.

 

Після проведення конкурсу заповніть, будь ласка, Google форму https://goo.gl/forms/AC5IEJP90qA293Bn2, в якій обов’язково вкажіть: 1) ваше прізвище та ім’я, як організатора; 2) місто/село, де проходив конкурс; 3) перелік з не менше ніж 20 прізвищ учнів вашої школи, які взяли участь у конкурсі. Прізвища мають збігатися з тими, які учні вказали при реєстрації на сайті euroquiz.org.ua.

 

Всі учасники, які виконають умови конкурсу отримають велику мапу Європейського Союзу.

 

Найактивніші вчителі, які проведуть наймасштабніші євровікторини - отримають:

Приз за 1 місце: набір настільних прапорів країн Європейського Союзу, книга “Європа у 12 уроках” та велика настінна мапа ЄС.

Приз за 2 місце:  набір настільних прапорів країн Європейського Союзу,  великий прапор ЄС та настінна мапа.

Приз за 3 місце: набір настільних прапорів країн Європейського Союзу та велика настінна мапа.

 

УВАГА: Учасники мають бути зареєстровані  на сайті лише в період з 8 - 18 квітня 2019 року. Учасники, які були зареєстровані до 8 квітня чи після 18 квітня, не можуть приймати участь у конкурсі.

 

З усіма питаннями звертайтесь на адресу ask@euroquiz.org.ua та за телефоном 0985422863.

 

Прокачуйте знання про ЄС - отримуйте подарунки!

 

Конкурс проводиться в рамках проекту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні».

←  Попередня
20.03.2019
20 березня на базі Інформаційного центру ЄС у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні пройшов День Кар’єри ЄС в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні».
Наступна  →
10.04.2019
Традиційний уже «День кар’єри ЄС», що проводиться завдяки продуктивній співпраці ЛНУ ім. Івана Франка, Інформаційного центру ЄС та Представництва Європейського Союзу в Україні, відбувся в Університеті 10 квітня 2019 року та зібрав рекордну кількість відвідувачів.