Новини

У КРИВОМУ РОЗІ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ КАР’ЄРИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

  вівторок, 23 квітня 2019 71

23 квітня у Донецькому юридичному інституті криворізька молодь обирала майбутню професію. Захід, організований Представництвом Європейського Союзу в Україні, орієнтований на те, щоб розповісти не тільки про можливості, які надає ЄС, але й про актуальні професії криворізького регіону.

На заході представили можливості працевлаштування у Кривому Розі та шляхи отримання ґрантів для закордонного навчання. Основна мета Дня кар’єри - зорієнтувати майбутніх випускників на обрання професії, яка актуальна саме в Кривому Розі. Стенди на ярмарку вакансій майоріли фаховими напрямками - від силових структур до професій медика або туристичного гіда. Тут був присутній і міський голова Юрій Вілкул. «Ви - молодь, яка мріє про кращу кар’єру та перспективний розвиток. Сьогодні ми можемо разом з вами розглянути варіанти та шляхи вашого подальшого майбутнього», - звернувся до присутніх мер. 

Віктор Бесчастний, ректор Донецького юридичного інституту МВС України зазначив: “ДЮІ проводить переговори, щоб залучати фахівців з підготовки поліцейських в Словаччини та студенти могли отримати подвійний диплом.  Бажаю, щоб після Дня кар'єри ЄС та тренінгів ви побачили над чим ще потрібно працювати”

 

 «Державна служба зайнятості завжди зацікавлена у проведенні подібних заходів, тому що вони носять профорієнтаційний характер, спонукають молодь залишатися в нашій країні і працювати на її розвиток», - зазначив директор  Криворізького міськрайонного центру зайнятості Ігор Вознюк. 

Окрім ярмарку вакансій, організатори підготували для молоді Кривого Рогу презентацію про можливості в рамках Erasmus+, мотивуючі виступи від фахівців галузі та відповіді на питання про професії майбутнього.

 

 

Інші новини
  22.04.2019 411
З 8 по 18 квітня було проведено конкурс для керівників євроклубів та вчителів загальноосвітніх шкіл.
  15.04.2019 39
15 квітня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар’єри ЄС, організований Інформаційним центром ЄС у Маріуполі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
  11.04.2019 75
Вже втретє Тернопільський національний економічний університет об’єднав у своїх стінах активну студентську молодь, школярів Тернополя та працедавців під час Дня кар’єри ЄС.
© 2015—2022 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.