Новини

«День кар'єри Європейського Союзу» – нові можливості для професійного розвитку для молоді Дніпра

  четвер, 25 квітня 2019 113

25 квітня з ініціативи Представництва Європейського Союзу в Україні відбувся освітньо-профорієнтаційний захід «День кар’єри ЄС», що проводився в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні».

Організовувалася подія Інформаційним центром ЄС у м. Дніпро, що функціонує на базі наукової бібліотеки ДНУ, та кафедрою міжнародних відносин факультету суспільних наук і міжнародних відносин ДНУ. Метою заходу було ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України.

Загалом, «День кар’єри Європейського Союзу» у Палаці студентів ДНУ об’єднав понад 500 учасників – студентську молодь, представників громадських організацій, представників бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян.

Під час заходу гості дізнавалися про світові та європейські тренди в питаннях професійних компетентностей; як задовольнити попит роботодавців у кваліфікованих кадрах; можливості навчання та стажування. Крім того, молодь отримала поради від професіоналів щодо працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід, а також змогла провести консультації із представниками комерційних компаній.

В організації ярмарку вакансій, що склав 40 підприємств та організацій міста та області, активну участь взяли факультети ДНУ: суспільних наук і міжнародних відносин, прикладної математики, економіки, фізики, електроніки та комп'ютерних систем, фізико-технічний, механіко-математичний, хімічний, біолого-екологічний, медичних технологій діагностики та реабілітації.

Також у рамках «Дня кар’єри ЄС», окрім роботи ярмарку вакансій, було проведено панельну дискусію «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз», в якій взяли участь представники Представництва ЄС в Україні, Дніпропетровської обласної державної адміністрації, провідних ділових кіл регіону та адміністрації ДНУ.

Додатково проводилися й освітньо-професійні тренінги «Освітні можливості для студентів та випускників у рамках програми Erasmus +», «Академічна мобільність та іменні стипендії як конкурентна перевага на ринку праці», «Стартапи, що потрібно для успіху: погляд Noosphere Engineering», «Безкоштовні європейські можливості для молоді».

Проведення цього «Дня кар’єри ЄС» свідчить про те, що на базі ДНУ імені Олеся Гончара започатковані традиції зі сприяння професійній орієнтації молоді та працевлаштуванню випускників.

Інші новини
  23.04.2019 71
23 квітня у Донецькому юридичному інституті криворізька молодь обирала майбутню професію. Захід, організований Представництвом Європейського Союзу в Україні, орієнтований на те, щоб розповісти не тільки про можливості, які надає ЄС, але й про актуальні професії криворізького регіону.
  22.04.2019 411
З 8 по 18 квітня було проведено конкурс для керівників євроклубів та вчителів загальноосвітніх шкіл.
  15.04.2019 39
15 квітня у Маріупольському державному університеті пройшов День кар’єри ЄС, організований Інформаційним центром ЄС у Маріуполі за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.