«День кар`єри ЄС»: перспективи навчання, стажування та працевлаштування

вівторок, 21 травня 2019
21 травня на базі Інформаційного центру Європейського Союзу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника пройшов «День кар’єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні.

“Такий захід проходить у 15-ти містах нашої країни. Ці міста обиралися на конкурсній основі. Ми вже другий рік поспіль отримали право проводити “День кар’єри”. Приурочили захід відзначенню Дня Європи в Україні. Його метою є ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України “, – зазначила директор Інформаційного центру ЄС Прикарпатського університету Наталія Марчук.

Програма «Дня кар’єри ЄС” складалася з двох частин: тренінгової та презентації наявних вакансій від роботодавців Івано-Франківської області. Під час панельної дискусії за участю проректора з наукової роботи університету Андрія Загороднюка, міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, завідувачки кафедри управління і бізнес-адміністрування Прикарпатського університету Валентини Якубів, керівника Івано-Франківської філії ПАТ «Укрексімбанк» Юрія Друка  та керівника компанії Business Help Лесі Дністрянської учасники заходу обговорили професії майбутнього і виклики сучасного ринку праці.

“Ринок праці в Івано-Франківську динамічно розвивається і перед містом стоїть завдання постійно підвищувати  стандарти щодо працевлаштування як зі сторони працедавців, так і серед тих, хто шукає роботу. Зараз молодим фахівцям не потрібно виїжджати за кордон, компанії створюють комфортні умови в нашому місті. Тому потрібно інвестувати час і ресурси в освіту, відповідати вимогам ринку праці, а також створювати власні інвестиційно привабливі проекти”, – наголосив під час дискусії міський голова Руслан Марцінків.

У ході тренінгів студенти також дізналися як отримати стипендію на навчання за кордоном за програмою Європейського Союзу “Еразмус+”. Тематика тренінгів стосувалася і питань працевлаштування, зокрема, критеріїв відбору на роботу, особливостей подачі заявки та проходження співбесіди з роботодавцями.  

Завершився «День кар’єри ЄС» презентацією компаній, підприємств, проектів, де роботодавці пропонували студентам свої можливості працевлаштування, а молоді люди, своєю чергу, мали нагоду знайти перспективні вакансії, стажування. Зокрема, свої послуги майбутнім фахівцям презентували  рекрутингова компанія А Простір,  ІТ-компанія ZoomSupport, будівельна компанія «Вертикаль», Державне підприємство “Виробниче об’єднання “Карпати”, компанія «Нова Пошта», ДП “САВСЕРВІС КАРПАТИ”, міжнародна студентська організація AIESEC, курси вивчення іноземних мов та інші.

Захід є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією «Фундація «Відкрите суспільство».

←  Попередня
17.05.2019
День кар’єри ЄС у м. Хмельницькому відбувся 17 травня 2019 року з 10.00 до 15.30 на базі Хмельницького університету управління та права ((вул. Проскурівська, 57, юридичний факультет ХУУП, 201 аудиторія).
Наступна  →
23.05.2019
23 травня в Черкаському державному технологічному університеті, вперше у Черкаському регіоні, в межах проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж Європейського Союзу в Україні», пройшов День кар’єри Європейського Союзу.