«День кар`єри ЄС»: перспективи навчання, стажування та працевлаштування

  вівторок, 21 травня 2019 73

21 травня на базі Інформаційного центру Європейського Союзу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника пройшов «День кар’єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні.

“Такий захід проходить у 15-ти містах нашої країни. Ці міста обиралися на конкурсній основі. Ми вже другий рік поспіль отримали право проводити “День кар’єри”. Приурочили захід відзначенню Дня Європи в Україні. Його метою є ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України “, – зазначила директор Інформаційного центру ЄС Прикарпатського університету Наталія Марчук.

Програма «Дня кар’єри ЄС” складалася з двох частин: тренінгової та презентації наявних вакансій від роботодавців Івано-Франківської області. Під час панельної дискусії за участю проректора з наукової роботи університету Андрія Загороднюка, міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, завідувачки кафедри управління і бізнес-адміністрування Прикарпатського університету Валентини Якубів, керівника Івано-Франківської філії ПАТ «Укрексімбанк» Юрія Друка  та керівника компанії Business Help Лесі Дністрянської учасники заходу обговорили професії майбутнього і виклики сучасного ринку праці.

“Ринок праці в Івано-Франківську динамічно розвивається і перед містом стоїть завдання постійно підвищувати  стандарти щодо працевлаштування як зі сторони працедавців, так і серед тих, хто шукає роботу. Зараз молодим фахівцям не потрібно виїжджати за кордон, компанії створюють комфортні умови в нашому місті. Тому потрібно інвестувати час і ресурси в освіту, відповідати вимогам ринку праці, а також створювати власні інвестиційно привабливі проекти”, – наголосив під час дискусії міський голова Руслан Марцінків.

У ході тренінгів студенти також дізналися як отримати стипендію на навчання за кордоном за програмою Європейського Союзу “Еразмус+”. Тематика тренінгів стосувалася і питань працевлаштування, зокрема, критеріїв відбору на роботу, особливостей подачі заявки та проходження співбесіди з роботодавцями.  

Завершився «День кар’єри ЄС» презентацією компаній, підприємств, проектів, де роботодавці пропонували студентам свої можливості працевлаштування, а молоді люди, своєю чергу, мали нагоду знайти перспективні вакансії, стажування. Зокрема, свої послуги майбутнім фахівцям презентували  рекрутингова компанія А Простір,  ІТ-компанія ZoomSupport, будівельна компанія «Вертикаль», Державне підприємство “Виробниче об’єднання “Карпати”, компанія «Нова Пошта», ДП “САВСЕРВІС КАРПАТИ”, міжнародна студентська організація AIESEC, курси вивчення іноземних мов та інші.

Захід є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією «Фундація «Відкрите суспільство».


Інші новини

© 2015—2020 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.