Новини

Обговорення пріоритетів головування Фінляндії в Раді ЄС

  понеділок, 08 липня 2019 37

Асоціація випускників Коледжу Європи з радістю запрошує на презентацію та обговорення пріоритетів президентства Фінляндії в Раді Європейського Союзу. До дискусії приєднається Посол Фінляндії в Україні пані Пяйві Лайне і поділиться з учасниками програмою та заходами, що будуть впроваджуватися за головування Фінляндії.

Під час заходу гості зможуть дізнатися про пріоритетні напрямки президенства Фінляндії у Раді ЄС, про плани щодо України, про сприяння стабільності в країнах Східного Партнерства, а також про Коледж Європи та інші можливості від Європейського Союзу для молоді.

 

Що?

Презентацію та обговорення пріоритетів Президентства Фінляндії в Раді ЄС

 

 

Де?

Нова робоча лабораторія (Алея Героїв Небесної Сотні, 2а), Торговий центр ГЛОБУС, лінія 2     

 

Коли?

 

«10»             11 липня 2019 року, 18:30 - 20:00

 

Мова

 

Англійська

 

 

       

Для участі необхідно зареєструйтися до 10 липня за посиланням: https://forms.gle/kCtsXvbbr9KwM8ZQ6

Більше інформації про подію: https://www.facebook.com/events/624227764755036/

Довідкова інформація: Захід відбувається в рамках орієнтаційної сесії для нових студентів Коледжу Європи за підтримки проекту "Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні", що є ініціативою Представництва Європейського Союзу та виконується ГО «Фундація «Відкрите суспільство».  Партнери проекту: Міністерство освіти та науки в Україні та Міністерство молоді та спорту в Україні. Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

Це публічна подія

Відео та фото, що будуть зняті під час заходу, можуть використовуватись Представництвом ЄС та Європейською Службою Зовнішньої Діяльності (ЄСЗД) з комунікаційною метою на нашому веб-сайті, у соціальних мережах та публікаціях про подію.

Інші новини
  07.06.2019 94
У рамах Дня кар’єри ЄС у СНУ ім. В. Даля відбувся День кар’єри ЄС, в якому взяли участь близько 50 компаній-роботодавців та понад 400 відвідувачів.
  23.05.2019 136
23 травня в Черкаському державному технологічному університеті, вперше у Черкаському регіоні, в межах проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж Європейського Союзу в Україні», пройшов День кар’єри Європейського Союзу.
  21.05.2019 73
21 травня на базі Інформаційного центру Європейського Союзу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника пройшов «День кар’єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.