Новини

Форум Мереж ЄС та Єврошкіл

  вівторок, 03 вересня 2019 206

Координуєте Інформаційний центр ЄС, навчалися у Коледжі Європи або брали участь у Єврошколі? Не вистачає нетворкінгу та спілкування з учасниками інших європейських проектів? Тоді ця новина саме для вас.

Представницто ЄС запрошує на Форум Мереж ЄС та Єврошколи, який відбудеться 3-4 жовтня 2019 у м. Києві. Форум збере понад 350 учасників. Участь у Форумі мереж ЄС та випускників Єврошколи - це унікальний шанс дізнатися про можливості співпраці з Представництвом ЄС та його проектами, почути історію успіху, поділитися власним досвідом та поспілкуватися з однодумцями.

Що: Форум Мереж ЄС та Єврошколи

Коли: 3-4 жовтня 2019

Де: м.Київ

Як взяти участь?

Результати відбору організатори повідомлять до 22 вересня включно. 

Для кого:

  • для випускників EU Study Days
  • для координаторів Інформаційних центрів ЄС та євроклубів
  • для експертів Team Europe
  • для випускників College of Europe та програми Erasmus+
  • для учасників EUVP
  • для Young European Ambassadors
  • для координаторів бібліотек-учасниць «ЄС на книжковій полиці»

Участь у Форумі безкоштовна, організатори оплачують проїзд, харчування та проживання для відібраних учасників.

Інші новини
  08.07.2019 37
Асоціація випускників Коледжу Європи з радістю запрошує на презентацію та обговорення пріоритетів президентства Фінляндії в Раді Європейського Союзу. До дискусії приєднається Посол Фінляндії в Україні пані Пяйві Лайне і поділиться з учасниками програмою та заходами, що будуть впроваджуватися за головування Фінляндії.
  07.06.2019 94
У рамах Дня кар’єри ЄС у СНУ ім. В. Даля відбувся День кар’єри ЄС, в якому взяли участь близько 50 компаній-роботодавців та понад 400 відвідувачів.
  23.05.2019 136
23 травня в Черкаському державному технологічному університеті, вперше у Черкаському регіоні, в межах проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж Європейського Союзу в Україні», пройшов День кар’єри Європейського Союзу.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.