«День Кар’єри ЄС» у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця

п'ятниця, 27 вересня 2019
27 вересня за ініціативою Представництва ЄС на базі Харківського національного економічного університету Семена Кузнеця було проведено «День Кар’єри ЄС».

На початку заходу було оголошено привітальне слово від Представництва ЄС в Україні. Координатор проекту Euro Quiz, Людміла Кудіна відзначила важливість співпраці підприємництва та освіти та перехід до реалізації основних завдань України сьогодні задля забезпечення європейських цінностей та впровадження партнерських відносин з країнами ЄС.

Відкрили «День Кар’єри ЄС»:

  • Координатор проекту Euro Quiz, Людміла Кудіна;
  • Проректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця професор Володимир Єгорович Єрмаченко;
  • Голова Об'єднання організацій роботодавців Харківщини, член виконавчого комітету Харківської міської ради Рубаненко Леонід Іванович;
  • Голова відділу розвитку бізнесу WiserBrand Денис Старовойтов;
  • Керівник Навчального центру NIX Solutions Вікторія Ковтун.

У рамках виставки можливостей, яку передбачено програмою «Дня Кар’єри», представники бізнесу, підприємств, організацій, міжнародних інституцій, програм та фондів змогли презентувати відкриті вакансії для працевлаштування молоді в європейських компаніях, програми продовження навчання та стажування за кордоном, а також курси вивчення європейських мов.

Усі учасники безкоштовно долучились до заходів щодо розвитку навичок, важливих для професійного та кар’єрного зростання:

1. Виставка-презентація кар’єрних можливостей.

2. Панельна дискусія: «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз»:

Модератор: Людмила Кудіна, Euro Quiz

Хедлайнерами заходу виступили:

  • Леонід Рубаненко, Голова Об'єднання організацій роботодавців Харківщини, член виконавчого комітету Харківської міської ради;
  • Валерій Кандалов, представник Харківської обласної громадської організації "Асоціація приватних роботодавців";
  • Тарас Данько, експерт Team Europe, професор кафедри міжнародного бізнесу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»;
  • Денис Ганжа, Посол європейської молоді;
  • Тетяна Стаднік, менеджер проекту «Робота в Харкові», регіональної інтернет-служби пошуку роботи.

3. Тренінг 1. «Використання можливостей молодіжних організацій та програм обміну для розвитку кар'єри»

Тренери: учасники програми обміну Еразмус+, EU Study days та моложіжної організації AIESEC

4. Тренінг 2. «Капітал ідентичності або створи себе для кращого майбутнього»

Тренер: Валерія Колєснік, фахівець по залученню талантів WiserBrand

5. Тренінг 3. «Quest Battle of Fish»

Тренер: Пивовар Ірина, доцент кафедри економічної теорії та економічної політики ХНЕУ ім. С. Кузнеця

В межах заходу «День Кар’єри ЄС» компанії змогли поспілкуватись зі студентством, знайти спеціалістів, а студентська молодь записалась на стажування або співбесіду в цих компаніях. У заході приймали участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських і міжнародних компаній та проектів.

«День Кар’єри ЄС», метою якого є сприяння швидкому професійному розвитку молоді задля формування європейських цінностей та стандартів життя і подальшого вступу нашої держави до європейського співтовариства, повністю виправдав очікування студентства ХНЕУ ім. С. Кузнеця та ЗВО м. Харкова.

←  Попередня
03.09.2019
Координуєте Інформаційний центр ЄС, навчалися у Коледжі Європи або брали участь у Єврошколі? Не вистачає нетворкінгу та спілкування з учасниками інших європейських проектів? Тоді ця новина саме для вас.
Наступна  →
04.10.2019
3-4 жовтня 2019 року в Києві Представництво Європейського Союзу в Україні провело Форум Мереж ЄС та Єврошколи. Майже 300 гостей взяли участь у події. Відомі політики та експерти з євроінтеграції були спікерами Форуму.