Новини

Більше 300 гостей відвідали Форум Мереж ЄС та Єврошколи у Києві

  п'ятниця, 04 жовтня 2019 95

3-4 жовтня 2019 року в Києві Представництво Європейського Союзу в Україні провело Форум Мереж ЄС та Єврошколи. Майже 300 гостей взяли участь у події. Відомі політики та експерти з євроінтеграції були спікерами Форуму.

“Мені дуже приємно опинитися тут. Адже тут є люди які рухають Європу в Україні. 16 000 людей взяли участь у всеукраїнській он-лайн вікторині Євроквіз. Останнім часом була організована велика кількість дискусійних зустрічей та дебатів по всій Україні. Надзвичайно важливо дізнаватися більше про можливості від ЄС. Давайте просувати це далі!”, – із такими словами Матті Маасікас, Посол, Голова Представництва ЄС в Україні звернувся до учасників Форуму. Крім Посла Матті Маасікаса, спікерами першого дня Форуму були Міністр освіти і науки України Ганна Новосад, заступник Міністра Молоді та спорту України Олесандр Ярема. 

 “У нас дуже амбітні плани на формування політики освіти. Ми хочемо бути більш залучені до ЄС . Хочемо бачити шкільну політику в пріоритеті. Наша мета – реформувати освіту в Україні так, щоб студент міг отримати максимум і бути високо конкурентним на ринку праці. Ми маємо бути на рівні з Європейськими університетами”, – зазначила Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України під час дискусійної панелі “Україна-ЄС в епоху змін”. 

Заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема підкреслив: “Ми збільшуємо рівень мобільності. Для молоді має бути можливість побачити країни Європейського Союзу, щоб більш критично підходити до уявлення і бачення своєї реалізації в Україні або поза її межами”. 

Протягом двох днів Форуму учасники мереж ознайомилися з останніми новаціями та політиками ЄС у відносинах з Україною, поділилися досвідом для планування спільної діяльності та стратегій розвитку для кожної мережі  а також дізналися про участь у програмах мобільності та проектах Європейського Союзу. 

“Важливо, що ви налаштовані на євроінтеграцію, і що у вас є європейські цінності. Урядовий офіс це той суб’єкт, який має забезпечити безперервність і ефективну координацію на шляху до євроінтеграції”, – звернулася до гостей Форуму представниця Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Зоряна Макаруха. 

Наприкінці заходу високоповажні гості Форуму нагородили найкращих учасників Євровікторини 2019 та конкурсу проектів євроклубів.  

Форум мереж ЄС відбувається в рамках проекту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні». Виконавцем проекту виступає ГО «Фундація «Відкрите суспільство».

Інші новини
  27.09.2019 26
27 вересня за ініціативою Представництва ЄС на базі Харківського національного економічного університету Семена Кузнеця було проведено «День Кар’єри ЄС».
  03.09.2019 206
Координуєте Інформаційний центр ЄС, навчалися у Коледжі Європи або брали участь у Єврошколі? Не вистачає нетворкінгу та спілкування з учасниками інших європейських проектів? Тоді ця новина саме для вас.
  08.07.2019 37
Асоціація випускників Коледжу Європи з радістю запрошує на презентацію та обговорення пріоритетів президентства Фінляндії в Раді Європейського Союзу. До дискусії приєднається Посол Фінляндії в Україні пані Пяйві Лайне і поділиться з учасниками програмою та заходами, що будуть впроваджуватися за головування Фінляндії.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.