Представництво ЄС запрошує на онлайн модулі EU Study Days (Єврошколи)

понеділок, 01 червня 2020
Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на онлайн модулі EU Study Days in Ukraine, які відбудуться у травні-червні 2020-го року:

Загалом Представництво ЄС проведе 12 навчальних модулів, кожен з яких триватиме дві години. Окрім лекцій та практичних завдань студенти отримають матеріали для самостійного опрацювання та можуть скласти тест по закінченню модуля. Студенти, які успішно закінчили 8 або більше модулів, отримають сертифікат та отримають можливість взяти участь у літньому таборі EU Study Days.

Студенти можуть обрати один, декілька або всі модулі з перелічених нижче:

 

19 травня - Модуль 1. ЄС та його політика 

21 травня - Модуль 2. Відносини України та ЄС 

26 травня - Модуль 3. Зовнішня політика ЄС. Східне Партнерство 

28 травня - Модуль 4. Відповідь ЄС на виклики COVID-19 

2 червня - Модуль 5. Енергетична політика ЄС та New green deal 

4 червня - Модуль 6. Дезінформація про ЄС та боротьба з нею 

9 червня - Модуль 7. Цифрова трансформація (діджиталізація)

11 червня - Модуль 8. Безпека, захист демократії та гібридні загрози 

16 червня - Модуль 9. Економічна співпраця України та ЄС 

18 червня - Модуль 10. Soft skills: розвиток кар’єри, робота над CV, співбесіди 

23 червня - Модуль 11. Інформаційна та комунікаційна політики ЄС 

25 червня - Модуль 12. Освіта: Україна та ЄС 

 

Єврошкола - це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ:

  • отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України;

  • вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини;

  • поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями; 

  • долучитися до мережі активної молоді для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

Хто може взяти участь?

Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України.

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія. 

Як взяти участь?

Для подання заявки на участь в EU Study Days, потрібно обрати модуль або кілька модулів та заповнити форму: https://bit.ly/EUStudyDays_modules. Ви можете вибрати один, кілька або всі модулі для участі.

Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення максимально можливої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.

Про проєкт EU Study Days

EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проєкт має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі, для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.

Участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів. Робочі мови Єврошколи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі. 

Більше інформації про EU Study Days (точні дати, методи відбору кандидатів, місця проведення) доступні на сторінці проєкту у Facebook: www.facebook.com/EUStudyDays

Контактні особи:  eustudydays@gmail.com, тел.: 097 321 47 30

Проєкт здійснюється в рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні.

←  Попередня
26.05.2020
Студенти та випускники ВНЗ отримали можливість брати участь у програмах Європейського Союзу та набувати перший досвід роботи у міжнародних установах та на державній службі. Про те які програми сприяють професійному успіху, розповідали учасники панельної дискусії «Дня кар’єри ЄС» у Сєвєродонецьку 26 травня.
Наступна  →
04.06.2020
Представництво ЄС в Україні визначило 24 проєкти-переможці конкурсу серед українських євроклубів. Цього року переможцями стали як представники невеликих сіл так і обласних центрів. Євроклуби отримають консультаційну та фінансову підтримку на реалізацію своїх ідей