Новини

"День кар’єри ЄС" у Бердянську відбудеться 24-25 червня

  понеділок, 22 червня 2020 73

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентів, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та молодь взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в Бердянську 24-25 червня 2020 року. Співорганізаторами події є ГО «Пролісок-Бердянськ», Бердянський державний педагогічний університет та Бердянський університет менеджменту і бізнесу.

Учасники дізнаються про: тенденції на ринку праці, зміст очікуваних роботодавцями знань і навичок; вплив процесів європейської інтеграції на український бізнес; шляхи адаптації вищої освіти до вимог ринку праці; глобальний освітній простір - перспективи та виклики.

Захід відбудеться у два етапи.

 

24 ЧЕРВНЯ, 11.00 - Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Спікери:

Вікторія Давидова, Радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні

Денис Черніков, менеджер проєкту "Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні"

Дмитро Каменський, к.ю.н., доц, Бердянський державний педагогічний університет, проектний менеджер ГО «ПРОЛІСОК-БЕРДЯНСЬК

Юлія Гакова,  ГО «Центр розвитку майбутнього», фінансовий директор ТОВ "ФЕРМА 3Д»

Максим Лєпський,TeamEurope, Запоріжжя

Ірина Княженко, керівник навч. відділу, Бердянський університет менеджменту і бізнесу

Юлія Дойнова, заступник міського голови м. Бердянськ

Ірина Фоменко,голова правління «Фонд «Професійний розвиток Харкова, керівник проекту м. Харьков (WohlLivelihoodDevelopmentProgramme)

Модератор Іван Харченко, к.і.н., Бердянський університет менеджменту і бізнесу, голова правління ГО «ПРОЛІСОК-БЕРДЯНСЬК»

Посилання на реєстрацію: https://cutt.ly/qux4CxN

Лінк прямої трансляції буде надіслано після реєстрації

 

25 ЧЕРВНЯ, 10:00 - Тренінги softskills

10:00 – 11:30 Тренінг «Електронні ресурси для самостійної освіти»

Тренери: Іван Харченко, голова правління ГО "Пролісок-Бердянськ", адвокат; Ірина Фоменко голова правління ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» 

Посилання на реєстраціюhttps://cutt.ly/sucqeO9

11:30 – 13:00 Тренінг «Що і як говорити,  щоб влаштуватися на роботу»

Тренер: Вікторія Талашкевич, журналіст, експерт із соціального підприємництва та комунікацій, координатор «Прес-клубу реформ», тренер із питань прав людини, блогерства, соціальних мереж, координатор «Прес-клубу реформ», співзасновниця бізнес-школи WakeUp

Посилання на реєстрацію: https://cutt.ly/iux5DyA

13:00 – 14:30 Тренінг «Як обрати роботу своєї мрії»

Тренери: Андрій Фендик, голова Крайової Управи Спілки Української Молоді в Україні, організатор заходів для молоді; Юлія Гакова, керівник проектів ГО "Центр розвитку майбутнього", HeadChef (Східноукраїнська асоціація малого та середнього бізнесу), фінансовий директор ТОВ "ФЕРМА 3Д", випускниця «Громадської школи дієвих практик ЄС - CiSEP»

Посилання на реєстраціюhttps://cutt.ly/Kux6k53

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у 15 містах України протягом останніх чотирьох років.  Це серія публічних заходів, де представники мереж ЄС та інші учасники обговорюють впровадження стандартів і практик ЄС в Україні, участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua

 

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Бердянськ: Іван Харченко, +380505779828, prolisok.berdyansk@gmail.com

 

Інші новини
  04.06.2020 133
Представництво ЄС в Україні визначило 24 проєкти-переможці конкурсу серед українських євроклубів. Цього року переможцями стали як представники невеликих сіл так і обласних центрів. Євроклуби отримають консультаційну та фінансову підтримку на реалізацію своїх ідей
  01.06.2020 88
Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на онлайн модулі EU Study Days in Ukraine, які відбудуться у травні-червні 2020-го року:
  26.05.2020 135
Студенти та випускники ВНЗ отримали можливість брати участь у програмах Європейського Союзу та набувати перший досвід роботи у міжнародних установах та на державній службі. Про те які програми сприяють професійному успіху, розповідали учасники панельної дискусії «Дня кар’єри ЄС» у Сєвєродонецьку 26 травня.
© 2015—2022 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.