Новини

Протягом липня учасників мереж ЄС запрошуємо на навчальні вебінари

  вівторок, 30 червня 2020 178

Проєкт «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні» запускає для учасників мереж ЄС серію вебінарів, які відбудуться протягом липня.

Модуль перший: «Дизайн та СММ» розпочнеться вже за декілька днів. Другий модуль: «Конфлікти, управління конфліктами», третій - «М’які навички, актуальні сьогодні».

Зверніть увагу, що для участі потрібно зареєструватися до 3 липня включно.

Всі ті, хто візьме участь та успішно пройде навчання, отримає Сертифікат – він видається за кожен модуль.

 Якщо залишились питання, пишіть нам: Ludakudina@gmail.com

 

Інші новини
  24.06.2020 57
Місто Бердянськ має розвинену промисловість та туристичну галузь, але відчуває нестачу фахівців, адже серед студентів місцевих вишів лише 1% випускників туристичної та готельно-ресторанної справи, 7% правників і 9% медиків. Про це заявила заступниця міського голови Бердянська Юлія Дойнова під час «Дня кар’єри ЄС» онлайн, що проходить 24-25 червня. У місті вперше відбувається такий захід («Дні кар’єри ЄС» щорічно проводяться за підтримки Представництва ЄС в Україні у 15 містах нашої країни).
  22.06.2020 73
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентів, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та молодь взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в Бердянську 24-25 червня 2020 року. Співорганізаторами події є ГО «Пролісок-Бердянськ», Бердянський державний педагогічний університет та Бердянський університет менеджменту і бізнесу.
  04.06.2020 133
Представництво ЄС в Україні визначило 24 проєкти-переможці конкурсу серед українських євроклубів. Цього року переможцями стали як представники невеликих сіл так і обласних центрів. Євроклуби отримають консультаційну та фінансову підтримку на реалізацію своїх ідей
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.