Новини

20 жовтня – «День кар’єри ЄС» у Вінниці

  четвер, 15 жовтня 2020 30

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться у Вінниці 20 жовтня. Співорганізаторами події є ТОВ «Науковий парк «ДонНУ-Поділля», Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина», ГО «Єврорегіон «Дністер».

11.00-12.50

Відкриття «Дня кар’єри ЄС». Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

  • тенденції на ринку праці, зміст очікуваних роботодавцями знань і навичок;
  • вплив процесів європейської інтеграції на український бізнес;
  • шляхи адаптації вищої освіти до вимог ринку праці;
  • глобальний освітній простір: перспективи й виклики

 

Модератор: Ілля Хаджинов, проректор з наукової роботи, координатор Інформаційного центру ЄС в ДонНУ імені Василя Стуса.

 

Спікери:

Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні

Денис Черніков, менеджер проєкту«Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні»

Вікторія Оверчук, член Американської психологічної асоціації (АРА), член Національної психологічної асоціації (НПА), член «Всеукраїнської спілки психологів, що практикують гешталь-підхід «Український гештальт-інститут», д. екон. н., к. психол. н., доцент

Юрій Клименко, директор ТОВ «Науковий парк «ДонНУ-Поділля»

Дмитро Носов, начальник відділу капітального будівництва Управління розвитку мережі та експлуатації банку АТ «Перший український міжнародний банк»

Сергій Татусяк, голова міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина», голова громадської організації «Єврорегіон «Дністер», к. н. держ. упр.

 

Реєстрація: https://forms.gle/FXYJBXipiGxF7cVo9

 

13.00-16.30

Тренінги softskills

13:00 Тренінг: «Працевлаштування та зайнятість ІТ-фахівців в Україні і в країнах ЄС у світлі концепції гідної праці»

Тренер: Лілія Амелічева, к. юрид. н., доцент кафедри цивільного права і процесу ДонНУ імені Василя Стуса, керівник юридичної клініки

Реєстрація: https://forms.gle/Z74hJypeCccHGv2w9

 

14:30 Тренінг:  «Впевнений працівник - успішний працівник!»

Тренер: Оксана Шпортун, д. психол. н., доцент, в.о. завідувача кафедри психології ДонНУ імені Василя Стуса, практикуючий психолог, психотерапевт

Реєстрація: https://forms.gle/J5nv3ZUxibzUmYSf8

 

15:30 Тренінг: «ВІДЕОРЕЗЮМЕ - ВАШ ПЕРШИЙ КРОК ДО УСПІХУ!»

Тренер: Клавдія Тахтарова, к. екон. н., доцент кафедри менеджменту та поведінкової економіки ДонНУ імені Василя Стуса

Реєстрація: https://forms.gle/w453vMFrLDET69mR7

  

За подальшою інформацією прохання звертатися доорганізаторів у м. Вінниця:

Гресько Інна Миколаївна, (098) 27 85 928 , i.hresko@donnu.edu.ua

 

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у 15 містах України протягом останніх чотирьох років.  Це серія публічних заходів, де представники мереж ЄС та інші учасники обговорюють впровадження стандартів і практик ЄС в Україні, участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей.

 

Під час заходу гості дізнаються про: тенденції на ринку праці; вплив європейської інтеграції на  очікування роботодавців і те, як український бізнес розвиває ці напрями і які вимоги висуває до молодих фахівців; учасники дізнаються про  пріоритети політики Європейського Союзу (EU GreenDeal, Industry 4.0 тощо) та тренди, які вони створюють; учасники мереж ЄС поділяться успішними історіями, як вони використовують широкі можливості, отримуючи освіту в Європі та розвиваючи власний бізнес за підтримки ЄС.

«День кар’єри ЄС» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива».

 

 

Інші новини
  15.10.2020 32
Досвід стажування, навчання та роботи у країнах Європейського Союзу є важливою перевагою для побудови успішної кар’єри молодих спеціалістів, випускників вишів. Про це йшлося під час панельної дискусії на «Дні кар’єри ЄС» у Чернівцях 15 жовтня за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
  12.10.2020 116
Участь українських студентів у європейських освітніх програмах підвищує рівень конкурентоспроможності на ринку праці. Про це йшлося під час панельної дискусії в рамках «Дня кар’єри ЄС» у Харкові, що відбувся 12 жовтня за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
  11.10.2020 72
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що проводиться організаторами з Чернівців 15 жовтня. Співорганізаторами події є Інформаційний центр ЄС при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, Департамент комунікацій Чернівецької облдержадміністрації та Економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.