Новини

21-22 жовтня – «Дні кар’єри ЄС» у Львові

  п'ятниця, 16 жовтня 2020 186

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться у Львові 21-22 жовтня. Співорганізаторами події є Львівський національний університет імені Івана Франка, Інформаційний центр ЄС у Львівському університеті, ГО «Студія Європейського Менеджменту».

10.00-10.30

Відкриття «Дня кар’єри ЄС»

Володимир Мельник, ректор Львівського національного університету імені Івана Франка,  член-кореспондент НАНУ, докт. філос. наук, професор

Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні    
Наталія Антонюк, керівниця ІЦ ЄС у Львівському університеті, професорка, завідувачка кафедри Країнознавства і міжнародного туризму.

 

Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

  • тенденції на ринку праці, зміст очікуваних роботодавцями знань і навичок;
  • вплив процесів європейської інтеграції на український бізнес;
  • шляхи адаптації вищої освіти до вимог ринку праці;
  • глобальний освітній простір: перспективи й виклики

 

Модератор: Маріанна Кохан, доцентка кафедри менеджменту  ЛНУ ім. І. Франка, керівниця проєкту партнерства університетів України та Німеччини, магістрантка Європейських студій Європейського університету Віадріна (Німеччина), стипендіатка DAAD і OeAD

 

Спікери:

10.30 – 11.30 Частина 1.   Актуальні компетенції молоді для роботи на європейських ринках

Ольга Сивак, представниця у Західному регіоні урядового офісу із залучення та підтримки інвестицій Ukraine Invest, магістр МВА Львівського інституту менеджменту; стажерка MBA Wayne State University (США)

Максим Войцеховський, керівник львівського офісу міжнародної  компанії КПМГ,  відповідає за співпрацю, проекти та розвиток клієнтських відносин у Західній Україні, магістр права та економіки

Юрій Підсадний, CEO міжнародної компанії BPO Nextdoor, засновник і CEO стартапу  gelato.in.ua, магістр з менеджменту

Ірина Сновидович, керівниця відділу кар'єрного розвитку та співпраці з бізнесом, аспірантка кафедри менеджменту ЛНУ

11.40-12.20   Частина 2.  Молодіжна політика ЄС та кар'єрні шанси української молоді

Оксана Краєвська, Інституційна координаторка програми Erasmus+ в ЛНУ ім. І.Франка, доцентка факультету міжнародних відносин

Денис Черніков, менеджер проекту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні»  

Тарас Яворський, CEO і співласник TS ManagementGroup,  стипендіат Erasmus+,  магістрант Варшавської Школи Економіки та Краківського  Економічного Університету, учасник понад 30 міжнародних проєктів 

Уляна-Олександра Свелеба, студентка факультету міжнародних відносин, волонтерка Інформаційного центру ЄС, випускниця EU Study Days, викладачка у Центрі іноземних мов «Азбука світу»

 

Реєстрація: https://bit.ly/3jTiUX3

 Тренінги softskills

21 жовтня

Online-трансляція тренінгів відбуватиметься на Facebook-сторінці

Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом:

https://cutt.ly/ZgabGis

 

13:30 Тренінг: «Конфлікти: як перетворити «–» на «+»

Тренер: Анна Келюх, Nexia DK

Реєстрація: https://cutt.ly/Qgax7n2

 

14:30 Тренінг:  «KPMG: кар’єра точно в ціль»

Тренер: Анастасія Зозуля, KPMG

Реєстрація: https://cutt.ly/Qgax7n2

 

16:00 Тренінг: «Особливості міжкультурної комунікації та навики, які необхідні для ефективної та успішної роботи сьогодні та в майбутньому»

Проводить: BPO Nextdoor

Реєстрація: https://cutt.ly/Qgax7n2

 Тренінги

22 жовтня

Online-трансляція тренінгів відбуватиметься на Facebook сторінці:

https://cutt.ly/ZgabGis

 

11:00 Тренінг: «Критичне мислення»

Тренер: Світлана Калініна, Концерн Хлібпром

Реєстрація: https://cutt.ly/Qgax7n2

 

12:30 Тренінг Practical examples of external and internal analysis in strategy consulting

Спікери: Tetiana Sheremet, Oleksandra Pasternak, Yaroslav Zholudenko, Volodymyr Sokurenko, Roland Berger

Реєстрація: https://cutt.ly/Qgax7n2

 

14:00 Тренінг № 6«Робота в команді»

Тренер: Антоніна Курець, PWC

Реєстрація: https://cutt.ly/Qgax7n2

 

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Львові: Наталія Антонюк, керівниця ІЦ ЄС у м. Львові nantonyk@yahoo.com, 0679682794 Ірина Сновидивич, керівник відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом, irynasnov@gmail.com, 0955944134, Маріанна Кохан 0963170796 marianna.kokhan@gmail.com (питання панельної дискусії та ГО «Студія Європейського Менеджменту»)

«Дні Кар’єри ЄС» реалізуються в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у 15 містах України протягом останніх чотирьох років.  Це серія публічних заходів, де представники мереж ЄС та інші учасники обговорюють впровадження стандартів і практик ЄС в Україні, участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей.

Під час заходу гості дізнаються про: тенденції на ринку праці; вплив європейської інтеграції на  очікування роботодавців і те, як український бізнес розвиває ці напрями і які вимоги висуває до молодих фахівців; учасники дізнаються про  пріоритети політики Європейського Союзу (EU GreenDeal, Industry 4.0 тощо) та тренди, які вони створюють; учасники мереж ЄС поділяться успішними історіями, як вони використовують широкі можливості, отримуючи освіту в Європі та розвиваючи власний бізнес за підтримки ЄС.

«День кар’єри ЄС» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива».

Інші новини
  15.10.2020 30
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться у Вінниці 20 жовтня. Співорганізаторами події є ТОВ «Науковий парк «ДонНУ-Поділля», Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина», ГО «Єврорегіон «Дністер».
  15.10.2020 32
Досвід стажування, навчання та роботи у країнах Європейського Союзу є важливою перевагою для побудови успішної кар’єри молодих спеціалістів, випускників вишів. Про це йшлося під час панельної дискусії на «Дні кар’єри ЄС» у Чернівцях 15 жовтня за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
  12.10.2020 116
Участь українських студентів у європейських освітніх програмах підвищує рівень конкурентоспроможності на ринку праці. Про це йшлося під час панельної дискусії в рамках «Дня кар’єри ЄС» у Харкові, що відбувся 12 жовтня за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.