Новини

Оголошуємо конкурс заявок на проведення «Днів кар'єри ЄС»-2021

  вівторок, 19 січня 2021 0

Запрошуємо вищі навчальні заклади, Інформаційні центри ЄС та громадські організації до участі у конкурсі на проведення щорічних «Днів кар’єри ЄС» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Заявки приймаються до 20 лютого 2021 року.

Метою проведення заходів є поширення знань і розвиток навичок, необхідних студентам, молоді для того, щоб стати успішними в контексті європейської інтеграції України.

Завданнями «Днів кар’єри ЄС» є:

 • Обговорення тенденцій на ринку праці; знань і навичок, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; знань і навичок, необхідних молодим підприємцям.
 • Поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС для формування світогляду учасників «Днів кар’єри ЄС» та широкої цільової аудиторії.
 • Розвиток навичок комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту та інших soft skills.
 • Представлення кращих практик взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знаннях і навичках.
 • Презентація можливостей, які надаються Європейським Союзом в Україні, для навчання і стажування, підтримки бізнесу, досліджень, стартапів.
 • Посилення співпраці між представниками мереж ЄС.

                        

Вимоги до претендентів:

 • Бути офіційно зареєстрованою організацією
 • Мати не менше ніж 3 річний досвід у сфері проведення публічних заходів: ярмарок кар’єри, тренінгів, панельних дискусій тощо
 • Мати не менше ніж 3 річний досвід роботи з молоддю
 • Мати досвід співпраці з донорськими організаціями
 • Тренери повинні мати вищу освіту в сфері суспільних наук та досвід тренерської діяльності

 

Етапи конкурсу:

 • Дедлайн подачі заявок: 20 лютого 2021 року.
 • Результати будуть оголошені 1 березня 2021 року.

 

Детальніше про умови конкурсу за посиланням:http://bit.ly/EUCareerDays2021

 

 

Контактна особа:

Людмила Кудіна, координатор проєкту ЄС «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні»,

097 280 8488, ludakudina@gmail.com

 

Довідка: «День Кар’єри ЄС» - це серія публічних заходів, де представники мереж ЄС, всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема, щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

У кожному «Дні кар’єри ЄС» запланована участь не менше ніж 400 учасників та десятків компаній-роботодавців. Заходи відбуваються в Україні впродовж 5 років.

Інші новини
  19.01.2021 0
Розпочинається прийом заявок на проведення заходів мереж ЄС - Team Europe Ukraine, College of Europe Alumni Association, Young European Ambassadors.
  18.01.2021 0
Раді повідомити вас про початок Конкурсу проєктів для євроклубів від Представництва ЄС в Україні.
  16.11.2020 0
23-24 листопада 2020 року в онлайн-форматі відбудеться ця важлива подія для учасників мереж ЄС. Підводимо підсумки цього року, будуємо плани на наступний.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.