Оголошуємо конкурс на проведення заходів мереж ЄС

вівторок, 19 січня 2021
Розпочинається прийом заявок на проведення заходів мереж ЄС - Team Europe Ukraine, College of Europe Alumni Association, Young European Ambassadors.

Метою проведення заходів мереж ЄС, які відбуваються за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, є інформування органів влади та місцевого самоврядування, громадськості, медіа про пріоритетні напрями політики ЄС та співробітництва Євросоюзу з Україною.

Завданнями заходів є:

-          Презентація та обговорення пріоритетних напрямів економічної, соціальної, регіональної та інших напрямів політики Європейського Союзу, пов’язаних з ними можливостей підтримки проєктів, навчання, стажування, обміну кращими практиками тощо.

-          Презентація та обговорення програм і проєктів допомоги ЄС Україні, програм навчання, обміну, підтримки бізнесу, досліджень, креативних індустрій тощо.

-          Комунікація з органами місцевого самоврядування, місцевої влади, медіа, вищими навчальними закладами, бізнес-спільнотами стосовно пріоритетних напрямів політики ЄС та співробітництва Європейського Союзу з Україною.

 

Можливим формами заходів є: конференція, круглий стіл, медіа-клуб, тренінги, вебінари, відкриті лекції, онлайн-уроки, публічні дебати.

Участь у заходах беруть: представники органів влади та місцевого самоврядування, журналісти, підприємці та представники об'єднань підприємців, науковці та викладачі вищих навчальних закладів, експерти та громадські активісти.

Організатори заходів також обов’язково залучають представників інших мереж ЄС: євроклуби, інформаційні центри ЄС, бібліотеки для дітей та юнацтва тощо.

Детально про вимоги конкурсу за посиланням:http://bit.ly/Networks2021

 

←  Попередня
18.01.2021
Раді повідомити вас про початок Конкурсу проєктів для євроклубів від Представництва ЄС в Україні.
Наступна  →
19.01.2021
Запрошуємо вищі навчальні заклади, Інформаційні центри ЄС та громадські організації до участі у конкурсі на проведення щорічних «Днів кар’єри ЄС» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Заявки приймаються до 20 лютого 2021 року.