Новини

Оголошуємо конкурс на проведення заходів мереж ЄС

  вівторок, 19 січня 2021 0

Розпочинається прийом заявок на проведення заходів мереж ЄС - Team Europe Ukraine, College of Europe Alumni Association, Young European Ambassadors.

Метою проведення заходів мереж ЄС, які відбуваються за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, є інформування органів влади та місцевого самоврядування, громадськості, медіа про пріоритетні напрями політики ЄС та співробітництва Євросоюзу з Україною.

Завданнями заходів є:

-          Презентація та обговорення пріоритетних напрямів економічної, соціальної, регіональної та інших напрямів політики Європейського Союзу, пов’язаних з ними можливостей підтримки проєктів, навчання, стажування, обміну кращими практиками тощо.

-          Презентація та обговорення програм і проєктів допомоги ЄС Україні, програм навчання, обміну, підтримки бізнесу, досліджень, креативних індустрій тощо.

-          Комунікація з органами місцевого самоврядування, місцевої влади, медіа, вищими навчальними закладами, бізнес-спільнотами стосовно пріоритетних напрямів політики ЄС та співробітництва Європейського Союзу з Україною.

 

Можливим формами заходів є: конференція, круглий стіл, медіа-клуб, тренінги, вебінари, відкриті лекції, онлайн-уроки, публічні дебати.

Участь у заходах беруть: представники органів влади та місцевого самоврядування, журналісти, підприємці та представники об'єднань підприємців, науковці та викладачі вищих навчальних закладів, експерти та громадські активісти.

Організатори заходів також обов’язково залучають представників інших мереж ЄС: євроклуби, інформаційні центри ЄС, бібліотеки для дітей та юнацтва тощо.

Детально про вимоги конкурсу за посиланням:http://bit.ly/Networks2021

 

Інші новини
  18.01.2021 0
Раді повідомити вас про початок Конкурсу проєктів для євроклубів від Представництва ЄС в Україні.
  16.11.2020 0
23-24 листопада 2020 року в онлайн-форматі відбудеться ця важлива подія для учасників мереж ЄС. Підводимо підсумки цього року, будуємо плани на наступний.
  04.11.2020 10
Завдання закладів вищої освіти в Україні полягає в тому, щоб забезпечити високий рівень якості послуг за європейськими стандартами.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.