Новини

27-28 квітня відбудеться «День кар’єри ЄС» у Бердянську

  середа, 21 квітня 2021 0

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в Бердянську 27-28 квітня 2021 року. Співорганізаторами події є ГО «Пролісок-Бердянськ», Бердянський державний педагогічний університет та Бердянський університет менеджменту і бізнесу.

 

27 квітня, 11.00-12.30

Відкриття «Дня кар’єри ЄС». Вітальні слова

Вікторія Васильчишина, заступниця міського голови м. Бердянськ

Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні

Вікторія Ліпич, проректор з науково-педагогічної роботи, к.філол.н. Бердянського державного педагогічного університету

Наталія Рунчева, проректор Бердянського університету менеджменту і бізнесу

 

В рамках події відбудеться панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

 

Модератор: Іван Харченко, к.і.н., Бердянський університет менеджменту і бізнесу,голова правління ГО «ПРОЛІСОК-БЕРДЯНСЬК»

 

Спікери: 

Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні

Денис Черніков, менеджер проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні»

Вікторія Ліпич, проректор з науково-педагогічної роботи, к.філол.н. Бердянського державного педагогічного університету

Максим Лєпський,Team Europe Запоріжжя

Юрій Муха, заступник міського голови Бердянська

Єгор Корнієнко,радник голови Запорізької ОДА з питань діджиталізації

Максим Міщенко, директор ЗОШ №11, депутат Бердянської міської ради

Тетяна Гончаренко, експерт із соціального підприємництва та комунікацій, працює:Consulting Partner в Crowe Mikhailenko, Founder в The Ownersclub, Соціальний консалтинг «Параграф»

 

Посилання на реєстрацію:https://cutt.ly/XvY706g

Лінк прямої трансляції:https://youtu.be/OwJEWpJw9Pg

 

Тренінг softskills

27 квітня

 

13:00 – 14:30 Тренінг: «Співбесіда на роботу твоєї мрії: DO’S & DON’TS»

Тренер: Тетяна Гончаренко, експерт із соціального підприємництва та комунікацій

Посилання на реєстрацію:https://cutt.ly/PvUuoBF

 

28 квітня

Тренінги softskills

 

10:00 – 11:30 Тренінг: «Соціальні мережі -  як використовувати їх для творення власного бренду»

Тренер: Марина Говорухіна, експерт та тренер по брендингу та стратегічним  комунікаціям; Founder (Клуб Піранья), Член Правління (ZMINA. Центр прав людини)

Посилання на реєстрацію:https://cutt.ly/AvUo2C2

 

12:00 – 13:30 Тренінг: «StartUp: від ідеї до власного бізнесу. Основні питання та проблеми стартаперів»

Тренер: Алла Журавель,тренер з започаткування бізнесу за методикою МОП, Project Coordinator of Project «Inclusive Labour Markets forJob Creationin Ukraine»,  громадська організація «РЦ «ГУРТ»

Посилання на реєстрацію:https://cutt.ly/QvUdLqv

 

14:00 – 15:30 Тренінг: «Резюме по-європейськи: Europass та мотиваційний лист»

Тренер: Вікторія Талашкевич, журналіст, експерт із соціального підприємництва та комунікацій, координатор «Прес-клубу реформ», тренер із питань прав людини, блогерства, соціальних мереж, координатор «Прес-клубу реформ», співзасновниця бізнес-школи WakeUp

Посилання на реєстрацію:https://cutt.ly/EvUgNHm

 

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Бердянську: Іван Харченко, +380505779828, prolisok.berdyansk@gmail.com

 

 Довідка: «День Кар’єри ЄС» реалізується в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні» за ініціативи Представництва ЄС в Україні. Захід відбувається щорічно у більш ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників. Тренінги допоможуть учасникам розвинути softskills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

 

Інші новини
  21.04.2021 0
Сучасні європейські програми академічної мобільності та подвійних дипломів надають переваги при побудові кар’єри, особливо в економічних спеціальностях. Про це йшлося під час онлайн-дискусії в рамках «Дня кар’єри ЄС», організованому з Одеси 20 квітня.
  19.04.2021 0
Серія «Днів кар’єри ЄС»-2021 відкрилась онлайн-дискусією, організованою з Чернігова, де учасники поділились досвідом створення екологічних стартапів та волонтерських проєктів.
  13.04.2021 0
Цьогоріч серія «Днів кар’єри ЄС» налічуватиме не 15 як зазвичай, а 20 заходів, які проведуть організатори з різних регіонів України. У квітні-травні заходи відбудуться в онлайн-форматі через карантинні обмеження. А вже восени, можливо, буде нагода поєднати кращі практики і додати офлайн-події.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.