Новини

«День кар’єри ЄС» в Кропивницькому відбудеться 12 травня

  неділя, 09 травня 2021 0

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в Кропивницькому 12 травня 2021 року. Співорганізаторами події є Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості, Рада євроклубів Кіровоградщини, ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області», ГО «Агенція регіонального розвитку Кіровоградської області».

 10:00 Відкриття «Дня кар’єри ЄС». Панельна дискусія:

«Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Модератор: Олександр Гавриленко, директор Агенції регіонального розвитку Кіровоградської області, експерт TEAM EUROPE

Спікери:

Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні

Денис Черніков, менеджер проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні»

Світлана Лобанова, заступниця голови Кіровоградської обласної державної адміністрації

Ірина Саєнко, президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати

Ельза Лещенко, директор департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА

Віталій Останній, начальник управління комунікацій з громадськістю та інформаційної політики Кіровоградської ОДА

Сергій Михида, проректор із наукової роботи та міжнародних зв’язків ЦДПУ ім. В.Винниченка

Сергій Дубровський, кандидат технічних наук, доцент, ректор Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті,

Олександр Саінсус, голова галузевої організації роботодавців сільськогосподарського машинобудування Кіровоградської області

Ольга Мануйлова, директор ГО «Мовний центр Giraffe Club», засновниця Giraffe Montessori School

Лінк прямої трансляції: https://youtu.be/QbiTkJrOtKU

Тренінги softskills

14:00 Тренінг: «Сучасні навички для кар'єрного розвитку молоді»

Тренерка: Олена Арутюнян, директор Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості, голова Ради євроклубів Кіровоградщини, голова ГО «Центр розвитку національних культур «Єдина родина» та ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області»

14:00 Тренінг: «Прокрастинація: рушійна сила чи стримувач успіху?»

Тренерка: Верещак Юлія, викладач факультету іноземних мов ЦДПУ ім. В. Винниченка, координатор Інформаційного центру ЄС у Кропивницькому 

14:00 Тренінг: «PR, комунікації та маркетинг в особистому і професійному житті»

Тренерка: Неля Желамська, pr-експерт, медіаменеджер, засновниця медійної агенції Public Sensation, шеф-редактор суспільно-політичного аналітичного журналу Persona

14:00 Тренінг: «Екостиль: мода чи свідомий вибір»

Тренерка: Євгенія Ткаченко, магістр міжнародних відносин, сертифікований тренер з питань асоціації України з ЄС, членкиня МЦ

За подальшою інформацією прохання звертатися доорганізаторів у Кропивницькому: Верещак Юлія Миколаївна

тел +380957139708, juliavv0617@gmail.com.

Довідка: «День Кар’єри ЄС» реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни діляться думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорюють тренди на ринку праці, зокрема, щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині для успішної кар’єри.

Під час заходу гості дізнаються про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також - пріоритети соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорюють сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допомагають учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

«День кар’єри ЄС» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні.

 

 

Інші новини
  29.04.2021 0
Досвід навчання в університетах Європи є неоціненним для розвитку кар’єри, про це йшлося під час «Днів кар’єри ЄС», що відбулися 28-29 квітня в Умані за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
  22.04.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудеться в Умані 28-29 квітня 2021 року. Співорганізаторами події є Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.
  21.04.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в Бердянську 27-28 квітня 2021 року. Співорганізаторами події є ГО «Пролісок-Бердянськ», Бердянський державний педагогічний університет та Бердянський університет менеджменту і бізнесу.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.