Новини

«День кар’єри ЄС» в Сумах відбудеться 14 травня

  понеділок, 10 травня 2021 0

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Суми 14 травня 2021 року. Співорганізаторами події є Сумський Державний Університет, на базі якого функціонує Інформаційний Центр ЄС, ГО «Центр освіти дорослих впродовж життя», Сумській міський центр дозвілля молоді, Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми, ГО «Центр Європейських ініціатив».

 10:00 Відкриття «Дня кар’єри ЄС». Панельна дискусія:

«Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Модератор: Юрій Петрушенко, координатор Інформаційного Центру ЄС в м. Суми, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Сумського державного університету

Спікери:

Вікторія Давидова, радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні.

Денис Черніков, експерт з питань євроінтеграції, менеджер проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».

Тарас Савченко, заступник голови Сумської ОДА, доктор економічних наук, професор.

Тетяна Васильєва, директор ННІ бізнесу, економіки та менеджменту Сумського державного університету,  доктор економічних наук, професор.

Посилання на реєстрацію: https://cutt.ly/HbjtY7c

 

Тренінги soft skills

12:00 онлайн-тренінг: «Можливості грантової програми ЄС Еразмус+ за напрямом міжнародної академічної мобільності»

Тренерка: Кристина Шечкова, координатор міжнародних програм академічної мобільності, керівник проєктів Еразмус + за напрямом «міжнародна кредитна мобільність» Сумського державного університету.

Посилання на реєстрацію:https://cutt.ly/HbjtY7c

 

12:00 тренінг: «Кар’єра в ІТ. Основні професії та тенденції ринку праці»

Тренер: Владислав Домбровський, тренер Центру освіти дорослих «Education for Life» м. Суми.

Посилання на реєстрацію: https://cutt.ly/HbjtY7c

 

13:30 онлайн-тренінг: «Корисні і зручні інформаційно-комунікаційні технології для бізнесу, кар'єри та повсякдення»

Тренер: Тарас Лютий, доцент Сумського державного університету, експерт з інформаційних технологій.

Посилання на реєстрацію: https://cutt.ly/HbjtY7c

 

13:30 тренінг: «Формування і розвиток ключових компетентностей через волонтерство»

Тренерка: координаторка волонтерських проєктів Ірина Новак та волонтери Європейського корпусу солідарності (ЄКС).

Посилання на реєстрацію:https://cutt.ly/HbjtY7c

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м.Суми: Петрушенко Юрій, керівник Інформаційного центру ЄС в м.Суми, тел: 050 973 65 25,  мейл: yuriy.petrushenko@gmail.com

 

Довідка: «День Кар’єри ЄС» реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни діляться думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорюють тренди на ринку праці, зокрема, щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині для успішної кар’єри.

Під час заходу гості дізнаються про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також - пріоритети соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорюють сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допомагають учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

«День кар’єри ЄС» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні.

 

 

Інші новини
  09.05.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в Кропивницькому 12 травня 2021 року. Співорганізаторами події є Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості, Рада євроклубів Кіровоградщини, ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області», ГО «Агенція регіонального розвитку Кіровоградської області».
  29.04.2021 0
Досвід навчання в університетах Європи є неоціненним для розвитку кар’єри, про це йшлося під час «Днів кар’єри ЄС», що відбулися 28-29 квітня в Умані за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.
  22.04.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудеться в Умані 28-29 квітня 2021 року. Співорганізаторами події є Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.