«Дні кар’єри ЄС» в м. Острог відбудуться 24-25 травня

п'ятниця, 21 травня 2021
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Острог 24-25 травня 2021 року. Співорганізатором події є Національний університет «Острозька академія».

 

24 травня

 10:00

Відкриття «Дня кар’єри ЄС»

Панельна дискусія:

«Професійний розвиток та європейська інтеграція»

 

Модераторка: Оксана Балашова, викладачка НаУОА, координаторка Інформаційного центру ЄС в м. Острог

Спікери:

  • Денис Черніков, менеджер проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні»
  • Руслана Каламаж, проректор НаУОА
  • Олексій Губанов, директор Волинської бізнес-школи НаУОА
  • Володимир Дзьобак, керівник Радивилівської меблевої фабрики, ГО «Центр дослідження і відродження Волині»
  • Ольга Стецюк, керівниця відділу проєктної та інвестиційної діяльності Острозької міської ради
  • Наталія  Малиновська, експертка з політики та керівниця проєктів Інституту «Республіка» та волонтерської ініціативи «Активна  громада»
  • Людмила Дуніна, директорка телеканалу Рівне1

Посилання на реєстрацію:https://tinyurl.com/dyskusia.

Лінк прямої трансляції: https://youtu.be/MKlRT3L8-SQ

 

 

Тренінги soft skills

 

  • 24 травня, 13:00,Тренінг: «Емоційний інтелект для професійного зростання»

Тренерка: Дарина Самолюк, керівниця тренінг-центру в м. Луцьк, мотиваційна промовиця.

Посилання на реєстрацію:https://tinyurl.com/treningEQ

 

  • 25 травня, 09:00,Тренінг: «Фінансова грамотність»

Тренерка: Олена Завадська,фінансова консультантка, організаторка тренінгів,підприємиця з досвідом створення бізнесу в ЄС

Посилання на реєстрацію:https://tinyurl.com/finansovaGram

 

  • 25 травня, 11:00,Тренінг: «Як просувати свій бренд в соціальних мережах»

Тренери: Команда тренерів від Nestle Business Services Lviv

Посилання на реєстрацію:https://tinyurl.com/SupportBrand

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Острог: Оксана Балашова (0971863847)

 

Довідка: «День Кар’єри ЄС» реалізується в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

 

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

 

←  Попередня
15.05.2021
Відкривайте вікторину до Дня Європи! Відповідайте на 10 запитань і отримуйте призи від Представництва Європейського Союзу в Україні – брендовані ручки з блокнотами, флешки та кепки з логотипом ЄС.
Наступна  →
21.05.2021
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Кривий Ріг 26 травня. Співорганізаторами події є: Криворізький національний університет, ГО «Криворізька фундація майбутнього», МЕТІНВЕСТ, ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», Виконавчий комітет Криворізької міської ради.