Новини

«День кар’єри ЄС» в м. Кривий Ріг відбудеться 26 травня

  п'ятниця, 21 травня 2021 0

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Кривий Ріг 26 травня. Співорганізаторами події є: Криворізький національний університет, ГО «Криворізька фундація майбутнього», МЕТІНВЕСТ, ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», Виконавчий комітет Криворізької міської ради.

 

26 травня

11:00

Відкриття «Дня кар’єри ЄС».

Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

 

Модераторка: Юлія Кашубіна, проректор з науково-педагогічно та виховної роботи Криворізького національного університету

 

Спікери:

 • Микола Ступнік, ректор Криворізького національного університету (вступне слово)
 • Денис Черніков, менеджер проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні»
 • Людмила Кругленко, начальник відділу міжнародних зв'язків Криворізького національного університету
 • Андрій Щербак, директор по персоналу та соціальним питанням ПРАТ "ПІВНГЗК" (МЕТІНВЕСТ)
 • Юлія Чермазович, директор департаменту з персоналу «Арселор Міттал Кривий Ріг»
 • Олена Лещенко, директор ГО "Криворізька фундація майбутнього"
 • Оксана Павлушенко, в.о. начальника управління економіки виконкому Криворізької міської ради

 

Пряма трансляція: https://youtu.be/Fdf3y03H8nM

 

 Тренінги soft skills

 • 13:00 Тренінг: «Перспективи грантових програм ЄС для молоді: можливості участі та особливості представлення заявок»

Тренерка: Моркун Наталя Володимирівна, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри автоматизації, комп'ютерних наук і технологій Криворізького національного університету

 

 • 13:00 Тренінг: «Формування готовності фахівця до подальшого професійного становлення»

Тренерка: Сулима Тетяна Сергіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти Криворізького національного університету

 

 • 14:00 Тренінг: «Ефективна презентація стартап-ідеї»

Тренерка: Завсєгдашня Ірина Валентинівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри автоматизації, комп'ютерних наук і технологій Криворізького національного університету

 

 • 14:00 Тренінг: «Які навички знадобляться вам для успішної кар'єри в 2020-2025 роках»

Тренерка:Євгенія Кузьминська, керівник Корпоративного університету МЕТІНВЕСТ холдінгу, м. Кривий Ріг

 

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Кривий Ріг, Наталя Моркун, +38(097) 555 46 33, nmorkun@gmail.com

 

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

Інші новини
  21.05.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Острог 24-25 травня 2021 року. Співорганізатором події є Національний університет «Острозька академія».
  15.05.2021 0
Відкривайте вікторину до Дня Європи! Відповідайте на 10 запитань і отримуйте призи від Представництва Європейського Союзу в Україні – брендовані ручки з блокнотами, флешки та кепки з логотипом ЄС.
  15.05.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудуться у Тернополі 18-20 травня. Співорганізатором події є Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.