Новини

Соціальне підприємництво: Кропивницький вимір і європейський досвід

  вівторок, 15 червня 2021 0

Команда Team Europe Кропивницький за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні запрошує представників громадських організацій, бізнесу та активних громадян взяти участь у заході «Соціальне підприємництво: Кропивницький вимір і європейський досвід», що відбудеться у м. Кропивницький 16 червня 2021 року.

Захід організовано командою Team Europe Кропивницький в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні».

 Метою проведення заходу є залучення громадськості до обговорення ролі і місця соціального підприємництва в  Україні, на Кіровоградщині та в Європі, а також презентація досвіду соціальних підприємств області.

 

Програма заходу:

11.00 – Вітальна кава, урочисте відкриття заходу, брифінг.

11.30 - 12.30 Панельна дискусія «Соціальне підприємництво: Кропивницький вимір і європейський досвід»

12.30 – 13.00 Кава-брейк, інтерактивна взаємодія       

13.00 – 14.00 Презентація досвіду соціальних підприємств області

14.00 – 14.30 Завершення, підведення підсумків

 

Захід проходитиме офлайн - у приміщенні Гончаренко центру у Кропивницькому, - за дотриманням усіх карантинних норм. Щоб взяти участь, будь ласка, заповніть реєстраційну форму - https://cutt.ly/9nbwBpc - і напередодні (14-15 червня) вам зателефонують та запросять. Через карантинні заходи кількість місць обмежена. Участь - тільки за запрошенням!

 

Посилання на реєстрацію - https://cutt.ly/9nbwBpc

 

Посилання на Facebook сторінку - https://www.facebook.com/teameuropekr

 

Контакти організаторів (для акредитації ЗМІ):

Team Europe Кропивницький

Контактна особа:  Вікторія Талашкевич

Моб.тел.: 050-3213919

Email: gubernator-kr@ukr.net

Довідкова інформація: Ініціатива Team Europe об'єднує експертів і фахівців із різних сфер, які прагнуть посилити різносторонні відносини між Україною та ЄС. Експерти діляться ідеями для поширення європейських цінностей та способу життя, підтримки українських реформ, залучення фінансової та технічної допомоги ЄС у кожен куточок України. Заходи Team Europe підтримує Представництво ЄС в Україні.

 

Інші новини
  25.05.2021 0
28 травня у Миколаєві відбудеться круглий стіл «Спільне стійке майбутнє: економіка морського кластеру України». Захід організовано командою Team Europe Mykolaiv за підтримки Представництва ЄС в Україні в рамках Європейських морських днів-2021.
  21.05.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Кривий Ріг 26 травня. Співорганізаторами події є: Криворізький національний університет, ГО «Криворізька фундація майбутнього», МЕТІНВЕСТ, ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», Виконавчий комітет Криворізької міської ради.
  21.05.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Острог 24-25 травня 2021 року. Співорганізатором події є Національний університет «Острозька академія».
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.