Новини

Учасники мереж ЄС зустрілись з європейським дипломатом Ремі Дюфло

  вівторок, 29 червня 2021 0

29 червня у Миколаєві відбулась зустріч учасників мереж ЄС із заступником голови Представництва Європейського Союзу в Україні Ремі Дюфло. Під час зустрічі європейський дипломат розповів про пріоритети співпраці між ЄС та Україною.

 

У свою чергу, представники мереж ЄС поділились думками щодо розвитку проєктів та заходів, які вони здійснюють за підтримки Представництва ЄС в Україні. Серед іншого звучали пропозиції проводити більше відеоконференцій, а також інших заходів мереж ЄС. Особливий наголос миколаївці зробили на синергії з колегами з інших регіонів України. Зокрема, євроклуб «Країнами і континентами» - координаторка Тетяна Яковлєва - активно співпрацює з євроклубами з Житомирської, Запорізької, Київської та Харківської областей. Експерти Team Europe - Артем Ващиленко, Ольга Раку - четвертий рік поспіль беруть участь у заходах до Європейського морського дня та діляться досвідом розвитку морської індустрії. Завдяки співпраці з Представництвом ЄС Миколаївська обласна дитяча бібліотека створила інформаційний куточок ЄС і надає методологічну підтримку колегам з інших бібліотек, про що розповіла Тетяна Нахова.

Миколаївська спільнота є однією з найактивніших: серед її учасників - представники євроклубів, Team Europe, бібліотек тощо. Мережі ЄС з Миколаєва багато років поспіль співпрацюють з Представництвом ЄС, поширюючи європейські цінності, програми і проєкти Європейського Союзу, можливості для молоді, які надає Євросоюз.

Довідка: мережі ЄС об’єднують євроклуби, інформаційні центри ЄС при університетах, експертів Team Europe по всій Україні. Щороку Представництво ЄС підтримує кращі проєкти та заходи мереж ЄС.

Інші новини
  16.06.2021 0
Команда Team Europe Херсон за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні запрошує підприємців, представників громадських організацій, бізнесу, активних молодих громадян взяти участь у заході «Презентація можливостей для бізнесу від ЄС», що відбудеться в Херсоні 17 червня.
  15.06.2021 0
Команда Team Europe Кропивницький за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні запрошує представників громадських організацій, бізнесу та активних громадян взяти участь у заході «Соціальне підприємництво: Кропивницький вимір і європейський досвід», що відбудеться у м. Кропивницький 16 червня 2021 року.
  25.05.2021 0
28 травня у Миколаєві відбудеться круглий стіл «Спільне стійке майбутнє: економіка морського кластеру України». Захід організовано командою Team Europe Mykolaiv за підтримки Представництва ЄС в Україні в рамках Європейських морських днів-2021.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.