Можливості для бізнесу на Херсонщині у партнерстві з ЄС

понеділок, 12 липня 2021
8 липня команда Team Europe Херсон за підтримки Представництва ЄС в Україні провела презентацію можливостей для представників малого та середнього бізнесу Херсонщини. Співорганізаторами виступили Бізнес-асоціація "Ми-Херсонці" та АРР "Офіс євроінтеграції" Херсонської області.

 

Запрошені фахівці презентували можливості залучення додаткових ресурсів для розвитку власних ідей та бізнесів.

 

Артем Ващиленко та Ольга Раку з Миколаївського центру інформаційної підтримки EU4Business розказали про можливості, що надає центр, а саме підтримка сектору малого та середнього бізнесу за рахунок високоякісних консалтингових, інформаційних та тренінгових послуг; формування та розвиток сучасної інфраструктури підтримки підприємництва, малого та середнього бізнесу та ін. Також колеги з Миколаєва нагадали про програму “Бізнес клініки Covіd - 19” https://bc.biz.mk.ua/

 

Олег Рубель, керівник Національного контактного пункту програми «Горизонт-2020» напрямку «Малі та середні підприємства», професор, доктор економічних наук, презентував можливість долучитись до широкого спектру програм Horizont, що направлена на підтримку впровадження інноваційних технологій.

 

Окрім інструментів залучення додаткового фінансування на розвиток власних бізнесів ділились вже успішно реалізованими проєктами співпраці з європейськими партнерами. Оксана Глебушкіна, виконавча директорка ГО «Громадський центр «Нова генерація», заступниця голови Місцеве партнерство у сфері зайнятості м. Херсон поділилась успіхами проекту, який активно мультиплікується в інших громадах країни. МПЗ об’єднало роботодавців, освітян, центри зайнятості, представників влади та громадськості з метою поліпшити ситуацію з зайнятістю на регіональному та місцевому рівнях. Було впроваджено 18 нових бізнесів в Херсоні, які продовжують успішно працювати.

 

Під час заходу відбулось знайомство з агенцією регіонального розвитку “Офіс євроінтеграції” Херсонської області. Директорка агенції Олександра Фадєєва зазначила що фахівці установи готові всіляко допомагати підприємцям регіону налагоджувати співпрацю з європейськими партнерами, а Марина Редченко, проектна менеджера, анонсувала актуальні грантові конкурси для МСП.

 

←  Попередня
29.06.2021
29 червня у Миколаєві відбулась зустріч учасників мереж ЄС із заступником голови Представництва Європейського Союзу в Україні Ремі Дюфло. Під час зустрічі європейський дипломат розповів про пріоритети співпраці між ЄС та Україною.
Наступна  →
23.07.2021
23 липня в онлайн-форматі відбулася орієнтаційна зустріч для українських стипендіатів спільних магістерських програм Еразмус Мундус в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+. Такі зустрічі проводяться вже не перший рік за ініціативи Представництва ЄС в Україні у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні (НЕО) та Асоціацією випускників Еразмус Мундус.