Новини

Можливості для бізнесу на Херсонщині у партнерстві з ЄС

  понеділок, 12 липня 2021 0

8 липня команда Team Europe Херсон за підтримки Представництва ЄС в Україні провела презентацію можливостей для представників малого та середнього бізнесу Херсонщини. Співорганізаторами виступили Бізнес-асоціація "Ми-Херсонці" та АРР "Офіс євроінтеграції" Херсонської області.

 

Запрошені фахівці презентували можливості залучення додаткових ресурсів для розвитку власних ідей та бізнесів.

 

Артем Ващиленко та Ольга Раку з Миколаївського центру інформаційної підтримки EU4Business розказали про можливості, що надає центр, а саме підтримка сектору малого та середнього бізнесу за рахунок високоякісних консалтингових, інформаційних та тренінгових послуг; формування та розвиток сучасної інфраструктури підтримки підприємництва, малого та середнього бізнесу та ін. Також колеги з Миколаєва нагадали про програму “Бізнес клініки Covіd - 19” https://bc.biz.mk.ua/

 

Олег Рубель, керівник Національного контактного пункту програми «Горизонт-2020» напрямку «Малі та середні підприємства», професор, доктор економічних наук, презентував можливість долучитись до широкого спектру програм Horizont, що направлена на підтримку впровадження інноваційних технологій.

 

Окрім інструментів залучення додаткового фінансування на розвиток власних бізнесів ділились вже успішно реалізованими проєктами співпраці з європейськими партнерами. Оксана Глебушкіна, виконавча директорка ГО «Громадський центр «Нова генерація», заступниця голови Місцеве партнерство у сфері зайнятості м. Херсон поділилась успіхами проекту, який активно мультиплікується в інших громадах країни. МПЗ об’єднало роботодавців, освітян, центри зайнятості, представників влади та громадськості з метою поліпшити ситуацію з зайнятістю на регіональному та місцевому рівнях. Було впроваджено 18 нових бізнесів в Херсоні, які продовжують успішно працювати.

 

Під час заходу відбулось знайомство з агенцією регіонального розвитку “Офіс євроінтеграції” Херсонської області. Директорка агенції Олександра Фадєєва зазначила що фахівці установи готові всіляко допомагати підприємцям регіону налагоджувати співпрацю з європейськими партнерами, а Марина Редченко, проектна менеджера, анонсувала актуальні грантові конкурси для МСП.

 

Інші новини
  29.06.2021 0
29 червня у Миколаєві відбулась зустріч учасників мереж ЄС із заступником голови Представництва Європейського Союзу в Україні Ремі Дюфло. Під час зустрічі європейський дипломат розповів про пріоритети співпраці між ЄС та Україною.
  16.06.2021 0
Команда Team Europe Херсон за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні запрошує підприємців, представників громадських організацій, бізнесу, активних молодих громадян взяти участь у заході «Презентація можливостей для бізнесу від ЄС», що відбудеться в Херсоні 17 червня.
  15.06.2021 0
Команда Team Europe Кропивницький за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні запрошує представників громадських організацій, бізнесу та активних громадян взяти участь у заході «Соціальне підприємництво: Кропивницький вимір і європейський досвід», що відбудеться у м. Кропивницький 16 червня 2021 року.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.