Новини

Нові можливості навчання та працевлаштування для молоді з’являються навіть в умовах пандемії

  четвер, 16 вересня 2021 0

В Івано-Франківську 15-16 вересня проходять «Дні кар’єри ЄС» в онлайн та офлайн форматах. Співорганізатором події є Інформаційний центр ЄС кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

Під час дискусії студенти отримують знання про нові професії, які вже незабаром стануть популярними у світі, про те, які компетенції та навички потрібні молодим людям, аби знайти себе на ринку праці.

Радниця з питань преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Вікторія Давидова, вітаючи учасників, розповіла про декілька напрямків діяльності Представництва ЄС в умовах пандемії: «За час карантину і роботодавці і претенденти на вакансії отримали абсолютно новий досвід, який буде використано для пошуку роботи, навчання, можливостей паралельної роботи та паралельного навчання, на сьогодні є багато можливостей робити паралельну кар’єру поряд з основною, і ті навички, які отримються завдяки цифровим технологіям і організованим нами онлайн-курсам, вони допоможуть і роботодавцям і тим хто шукає роботу, чи можливості підвищення кваліфікації, поліпшення своїх знань, пошуків партнерів в Європейському Союзі. Протягом минулого року було відкрито декілька цікавих проєктів, спрямованих на пошук співпраці та взаємодії між людьми. Незважаючи на складність цього періоду, ми змогли започаткувати декілька нових програм». В.Давидова закликала молодь шукати нові можливості для навчання та кар’єри.

У свою чергу ректор ПНУ Ігор Цепенда зазначив: «Сьогоднішня зустріч – це розширення можливостей для нашого студентства, їхнього прагнення пізнати колег в ЄС. Це традиція, яка дає можливість нашим студентам ознайомитися з тим, що відбувається в країнах ЄС, бо Україна має угоду про асоціацію з Європейським Союзом, і ми постійно перебуваємо в переговорних процесах щодо перспектив вступу в ЄС. Нам важливо, щоби наша молодь, яка буде професійно готова до проведення таких перемовин, завжди успішно працювала на користь України. З іншого боку впродовж багатьох років ми реалізовуємо програму подвійних дипломів з провідними університетами Республіки Польща, інших країн Європейського Союзу, де наша молодь здобуває знання, розширює їх, знайомиться з тими цінностями, які є в країнах ЄС. Студенти більшості спеціальностей ПНУ мають можливість отримати подвійні дипломи. Нещодавно ми завершили перемовини про подвійні і потрійні дипломи з країнами ЄС. Таким чином молода людина, отримуючи знання в Україні поглиблює їх в університетах Європейського Союзу, збагачується досвідом цих країн, повертається в Україну і реалізовує свої плани».

Як додав ректор, одним із етапів, який формує платформу майбутньої концепції Прикарпатського національного університету і Варшавського університету, є пов’язаним із Міжнародним центром зустрічей студентської молоді України та Польщі, спорудження якого завершується в Микуличині, де всі ці компетентності та цінності будуть полем дискусій між молоддю наших країн.

Довідка: «День кар’єри ЄС» реалізується в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні» за підтримки Представництва ЄС в Україні. Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. «День кар’єри ЄС» – це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

 

Інші новини
  09.09.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудеться в Івано-Франківську 15-16 вересня. Співорганізатором події є Інформаційний центр ЄС кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.
  23.07.2021 0
23 липня в онлайн-форматі відбулася орієнтаційна зустріч для українських стипендіатів спільних магістерських програм Еразмус Мундус в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+. Такі зустрічі проводяться вже не перший рік за ініціативи Представництва ЄС в Україні у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні (НЕО) та Асоціацією випускників Еразмус Мундус.
  12.07.2021 0
8 липня команда Team Europe Херсон за підтримки Представництва ЄС в Україні провела презентацію можливостей для представників малого та середнього бізнесу Херсонщини. Співорганізаторами виступили Бізнес-асоціація "Ми-Херсонці" та АРР "Офіс євроінтеграції" Херсонської області.
© 2015—2024 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.