15-16 вересня відбудуться «Дні кар’єри ЄС» в Івано-Франківську

четвер, 09 вересня 2021
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудеться в Івано-Франківську 15-16 вересня. Співорганізатором події є Інформаційний центр ЄС кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

Відкриття «Днів кар’єри ЄС»

15 вересня 10.00

Панельна дискусія:  «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Модераторка: Наталія Марчук, кандидат політичних наук, директор Інформаційного центру ЄС

Спікери:

Валентина Якубів, доктор економічних наук, професор, проректор Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника

Юрій Соловей, кандидат економічних наук, народний депутат України VIII скликання, директор Інституту Європейської Політики

Віталій Запухляк, кандидат економічних наук, почесний консул Хорватії у м. Івано-Франківськ

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/aL4H5dbxR5jmgG437

Лінк прямої трансляції https://youtu.be/NVd90JPmJew

15-16 вересня, Тренінги softskills

  • 15 вересня 12.00Тренінг: «Ідеальний кандидат: як скласти резюме Europass та мотиваційний лист»

Тренерка: Надія Гульчук, керівниця Urban Space Radio

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/aL4H5dbxR5jmgG437

 

  • 16 вересня 10.00,Тренінг: «Кар’єра майбутнього: softskills яких вимагає світ»

Тренерка: Віталія Коніщук, HeadofMediaBusinessEducation Вищої школи Media&Production 1+1

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/aL4H5dbxR5jmgG437

 

  • 16 вересня 12.00,Тренінг: «Медіаграмотність: як не вестись на провокації»

Тренерка: Наталія Марчук, кандидат політичних наук, доцент кафедри журналістики, директор Інформаційного центру ЄС

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/aL4H5dbxR5jmgG437

 

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Івано-Франківськ, Наталія Марчук, тел. 067 650 9658, natali.marchuk@gmail.com

 

«День кар’єри ЄС» реалізується в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. «День кар’єри ЄС» - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС, всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

 

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знаннях і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути softskills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

 

«День кар’єри ЄС» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». 

 

←  Попередня
23.07.2021
23 липня в онлайн-форматі відбулася орієнтаційна зустріч для українських стипендіатів спільних магістерських програм Еразмус Мундус в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+. Такі зустрічі проводяться вже не перший рік за ініціативи Представництва ЄС в Україні у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні (НЕО) та Асоціацією випускників Еразмус Мундус.
Наступна  →
16.09.2021
В Івано-Франківську 15-16 вересня проходять «Дні кар’єри ЄС» в онлайн та офлайн форматах. Співорганізатором події є Інформаційний центр ЄС кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.