Новини

«Дні кар’єри ЄС» в Маріуполі відбудуться 4-5 жовтня

  середа, 29 вересня 2021 0

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудеться в Маріуполі 4-5 жовтня. Співорганізаторами події є Донецький державний університет внутрішніх справ.

4 жовтня 13:00

Відкриття «Дня кар’єри ЄС»

Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Модераторка: Евеліна Рябченко, завідуюча відділенням міжнародного співробітництва Донецького державного університету внутрішніх справ

Відкриття, вітальні слова організаторів від Представництва ЄС та Донецького державного університету внутрішніх справ

Спікери:

Катерина Савка, провідний фахівець відділу профорієнтації Маріупольського міського центру занятості

Едуард Фільчаков, директор регіонального відділення ПАТ «Приват»

Єва Бельченко, проєктний директор стартапу «1991»

Альвідас Медалінскас, заступник голови ГО «Донбаські Ворота», політичний аналітик Університету ім. Миколаса Ромеріса (Литва)

Йоуні Лехтімакі, старший радник Представництва Консультативної місії ЄС в Маріуполі

Лінк прямої трансляції https://youtu.be/R-bcd8u8w7k

 

5 жовтня, тренінги soft skills

  • 13:30 ,Тренінг: «Які навички знадобляться вам для успішної кар’єри в 2020-2025 роках»

Тренерка: Терещенко Юлія, заступник начальника відділу профорієнтації Маріупольського міського центру занятості

Посилання на реєстрацію:https://forms.gle/QCmStrRM3Zqyy42RA

 

  • 14:00,Тренінг: «Резюме по європейськи»

Тренерка: Баланаєва Оксана, кандидат філологічних наук, зав. кафедрою ДонДУВС

Посилання на реєстрацію:https://forms.gle/QCmStrRM3Zqyy42RA

 

  • 14:30,Тренінг: «Особливості побудови кар’єри юриста»

Тренерка: Ніколенко Людмила, доктор юридичних наук, зав. кафедрою Дондувс

Посилання на реєстрацію:https://forms.gle/QCmStrRM3Zqyy42RA

 

  • 14:30,Тренінг: «Особливості працевлаштування за кордоном на прикладі Республіки Кіпр»

Тренерка: Рябченко Евеліна, кандидат політичних наук, зав. відділенням ДонДУВС

Посилання на реєстрацію:https://forms.gle/QCmStrRM3Zqyy42RA

 

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Маріуполі, Рябченко Евеліна Василівна: evelinaria@ukr.net, 0679817597

 

«Дні Кар’єри ЄС» реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. «День Кар’єри ЄС» - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС, всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритети соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знаннях і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці й ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути softskills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

«День кар’єри ЄС» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива».

 

 

Інші новини
  16.09.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудеться в Миколаєві 21-23 вересня. Співорганізаторами події є Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова.
  16.09.2021 0
В Івано-Франківську 15-16 вересня проходять «Дні кар’єри ЄС» в онлайн та офлайн форматах. Співорганізатором події є Інформаційний центр ЄС кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.
  09.09.2021 0
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудеться в Івано-Франківську 15-16 вересня. Співорганізатором події є Інформаційний центр ЄС кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.