20 жовтня зустрічайте «День кар’єри ЄС» у Полтаві

середа, 13 жовтня 2021
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь у «Дні кар’єри ЄС», що відбудеться у Полтаві 20 жовтня. Приєднатися до події можна онлайн. Співорганізаторами є Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Полтавський обласний центр зайнятості.

10.00-11.30

Відкриття «Дня кар’єри ЄС»

Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Модератор: Юрій Матвієнко, проректор з науково-педагогічної роботи, Полтавський університет економіки і торгівлі.

 

Вітальні слова:

Представництво ЄС в Україні

Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

Світлана Нестуля, депутат Полтавської міської ради, директор Навчально-наукового інституту лідерства Полтавського університету економіки і торгівлі

Ковальська Віта, директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації

Громцева Світлана, директор комунальної установи «Обласний молодіжний центр»

 

Спікери:

Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

Рута Юргеліонієн, керівник відділу міжнародних зав’язків Утенівської колегії/ Утенівського університету прикладних наук (Литва) , інституційний Еразмус+ координатор

Гардер Наталія, менеджер по роботі з персоналом ТОВ «Епіцентр К»

Антонюк Лілія, національна координаторка Ініціативи «Посли європейської молоді» в Україні

Симоненко Надія та Шелест Тетяна посли європейської молоді

 

Посилання на реєстрацію:https://forms.gle/CiPWYX7bpJ5XpZcK9

Лінк прямої трансляції: https://youtu.be/7o1y_rE-vvA

 

12.00-14.00

Ярмарок вакансій

 

Місце проведення: Полтавський університет економіки і торгівлі, м. Полтава, вул. Коваля, 3, хол 2 поверх

Є можливість також долучитися онлайн

 

11.20-14.00

Тренінги softskills

  • 14.00 – 16.00 Тренінг: «Робототехніка – цифрова компетентність майбутнього»

Тренер: Юрій Матвієнко, проректор з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри педагогіки та суспільних наук, к.пед.н, Полтавський університет економіки і торгівлі

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/CiPWYX7bpJ5XpZcK9

 

  • 14:00 – 16:00 Тренінг: «Лідерство. Мотивація і самомотивація і їх практичні способи»

Тренерка: Світлана Нестуля, професор кафедри педагогіки та суспільних наук, д.пед.н., директор Навчально-наукового інституту лідерства, Полтавський університет економіки і торгівлі.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/CiPWYX7bpJ5XpZcK9

 

 

  • 14:00 – 16:00 Тренінг: «Перша робота: які навички потрібно мати найманому працівникові»

Тренерка: Анна Півень, заступниця директора КУ «Обласний молодіжний центр», кар’єрна консультантка

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/CiPWYX7bpJ5XpZcK9

 

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Полтава: Олександр Манжура, тел. 050 346 44 89 

e-mail: manzhura11@ukr.net.

 

«День кар’єри ЄС» реалізується в рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більш ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. «День кар’єри ЄС» - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС, усі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, досвідом впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема, щодо знань та навичок, потрібних молоді для успішної кар’єри.

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знаннях і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

«День кар’єри ЄС» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива».

←  Попередня
29.09.2021
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в заході «Дні кар’єри ЄС», що відбудеться в Маріуполі 4-5 жовтня. Співорганізаторами події є Донецький державний університет внутрішніх справ.
Наступна  →
15.10.2021
Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що проводять організатори з Харкова 21-22 жовтня. Співорганізаторами є Інформаційний центр ЄС Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, відділ міжнародних зв’язків і відділ працевлаштування студентів та взаємодії з бізнес-структурами цього закладу. «День кар’єри ЄС» проводиться за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні в рамках проекту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні». Захід має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України.