Новини

Конкурс на "Найактивніший Євроклуб" Євроквізу 2021

  п'ятниця, 21 січня 2022 0

Приєднуйтесь до нового конкурсу на здобуття звання «Найактивніший Євроклуб» Євроквізу 2021! П’ять найбільш успішних та активних Євроклубів отримають сертифікати переможців та сувеніри від Представництва ЄС в Україні.

Як взяти участь у конкурсі?

  1. Грайте усім Євроклубом у  Євроквіз https://euroquiz.org.ua/euroquiz. Гра триває до 15 лютого, тож у Вас є ще майже місяць, щоб здобути перемогу. Чим більше Ваших євроклубівців гратимуть – тим більша вірогідність потрапити до п’ятірки найкращих!
  2. З 16 по 22 лютого Координатори Євроклубів мають подати організаторам конкурсу списки успішних учасників Євроквізу за двома параметрами: 
    • учасники, які увійшли до сотні переможців (у молодшій та старшій віковій категоріях),
    • учасники, які змогли набрати більше 3000 квізкоїнів та замовили за них подарунок.

 У списку можуть враховуватись Координатор Євроклубу, євроклубівці і випускники Євроклубу та члени їх сімей будь-якого віку. Списки просимо надсилати на цю пошту ask@euroquiz.org.ua з темою листа «Конкурс на Найактивніший Євроклуб».

Оголошення переможців конкурсу відбудеться 25 лютого. І нехай переможе найктивніший!

Інші новини
  11.01.2022 0
Запрошуємо Інформаційні центри ЄС, вищі навчальні заклади та громадські організації до участі у конкурсі на проведення щорічних «Днів кар’єри ЄС» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Заявки приймаються до 10 лютого 2022 року.
  29.12.2021 0
Представництво ЄС в Україні оголошує новий Конкурс проєктів євроклубів! Кінцева дата подачі заявок 12 лютого 2022 року. 30 євроклубів-переможців отримають консультаційну, фінансову та організаційну підтримку для втілення свого проєкту, запрошення на навчальний вебінар та Форум мереж ЄС восени 2022 року.
  21.12.2021 0
Раді оголосити переможців «зеленої вікторини», що проводилась у межах комунікаційної кампанії #ВідкриваємоЗеленийПотенціалРазом. Учасники, які посіли перші 50 місць в кожній з категорій, отримають еко-пляшки, еко-чашки для подорожей та зручні еко-торби!
© 2015—2023 Представництво Європейського Союзу в Україні. Всі права застережено.